WTC Wedding Hall İngiliz Bahçesi *

WTC Wedding Hall İngiliz Bahçesi
Ankara da düğün töreniniz için mükemmel bir mekan mı arıyorsunuz ? Nefes kesen Ankara Dünya Ticaret Merkezine bakınız . Ankara Dünya ticaret Merkezi eşsiz organizasyonlar için uluslar arası standartlarda hizmet sunmaktadır. Profesyonel personellerimiz ve uygulamalarımız ile size yardımcı olmamıza izin veriniz. Bir uzman etkinlik yöneticisi, benzersiz bir deneyim yaratmak için sizinle birlikte çalışacaktır. Ankara Dünya Ticaret Merkezi sizin düğün gününüz için iki farklı mekan sunmaktadır. Mogan gölü manzaralı doğal bir park ile nefes kesici mimarisi ile bir plaza sizin düğün töreniniz için tahsis edilmektedir. Eğer düğün günü için farklı öneri ve sorularınız varsa bizi ziyaret ediniz yada planlama yapmak için lütfen randevu alınız.

Ankara Dünya Ticaret Merkezi’nin Gölbaşı ilçesi Hacılar Mahallesi'ndeki sosyal tesisinde bulunan İngiliz Bahçesi, düğününüze ev sahipliği yapmak üzere hazırlanmıştır. Şehir merkezine 26 KM mesafede olan bu tesis, 70.000 m2 arazi üzerine kurulu olup, içerisindeki 36.000 çam ve süs bitkileri, kapalı ve açık yüzme havuzları, tenis kortları, çocuk parkı, mini golf sahası ve binicilik etkinlikleri ile misafirlerinize bu doğal kır ortamında unutamayacakları saatler yaşatacaktır. Olumsuz hava şartlarında hizmete girecek olan 1.500 m2 kapalı mekan ile sınırsız otopark imkanı bulunan bu bahçede 2.000 misafir ağırlama kapasitesi bulunmaktadır. Ankara Dünya Ticaret Merkezi, İngiliz Bahçesi'nde açık ve kapalı havuz başında, size bahçe düğünü değil gerçek bir kır düğününün emsalsiz olanaklarını sunmaktadır.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (2)

+ Yorum Yaz
Dilek Düğün Tarihi: 08/08/2015

Ormanın içerisinde tam bir kır havası hakimdi mekanda. bu yuzden tercih ettik. 500 kişilik yemekli kır düğünü konseptli organizasyonumuzda yemeklerin tadı sunumu görselliği güzeldi masa düzenlemesi süslemeler görsellik ile bizzat ilgilendiğim ve seçtiğim için kır düğünü konseptine uygun sağlandı. yetkili ve çalışanlardan memnun kaldık. ulaşım olarak biraz uzak bir mekan. ve düğün organizatörümüzden cok memnun kalmadık. bunun dışında mekan cok güzel tavsiye ederim.

DA damla Düğün Tarihi: 06/07/2013

Herşey harikaydı. Kır düğünü yapmak isteyenler için kesinlikle tavsiye ederim.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
WTC Wedding Hall İngiliz Bahçesi ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için WTC Wedding Hall İngiliz Bahçesi hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap