Kına Gecesi Malzemeleri Arayan Gelin Adaylarına Kına Aksesuarları Firmaları

Kına gecesi malzemeleri arayan gelin adaylarına hazine bulmuş kadar sevinecekleri kına gecesi ve bekarlığa veda aksesuarları yapan firmalar buldum. Bindallı mı dersiniz kına keseleri mi, tepsiler mi kına gecesi hediyeleri mi... Ne ararsanız hepsini bulabileceğinize bahse varım! Haydi hemen göz atalım!

Henna Home

Hem kına gecesi kıyafetleri hem de taçtan kına tepsisine çeşitli kına aksesuarları bulmak isteyen gelin adayları için bulunmaz fırsat olan Henna Home, Kadıköy'de yer alıyor. Yüzlerce modelde kına gecesi kıyafeti arasından zevkinize ve bütçenize uygun bir model bulmamanız imkansız. Üstelik seçtiğiniz kıyafete uygun renklerde kına tepsisi, kına sepeti, hediyeler, keseler ve çerezlikleri de sizin için özel olarak hazırlıyorlar.

Yüzlerce modelde kına gecesi

Ada Moda

Kına gecesi elbiseleri bulabileceğiniz bir firma da Ada Moda! Bayrampaşa'da yer alan Ada Moda Osmanlı ve Balkan geleneklerini el işçiliği ile birlikte harmanlıyor. ... Kiralık bindallı arayan gelinlere el işlemesi, yakalı kaftanlar, sultan, hanedan, balkan serileri ile bir çok seçenek sunuyor...

Kına gecesi elbiseleri

Galeri Özcan

Şişli Feriköy'de bulunan Galeri Özcan, yarı değerli taşlarla istediğiniz ürünü ve tasarımı yaptırabileceğiniz bir hazine. Ben sizin için bir kına tepsisi örneği seçtim. Fakat kına tacı isteyenler de kına sepeti arayanlar da aradıkları bulacaktır.

Değerli taşlarla

Madame E Wedding

Bekarlığa veda aksesuarları el aynaları, kına hatırası hediyelikler, tefler, darısı başına listeleri daha neler neler! Kına ve bekarlığa veda aksesuar firması olan Madame E Wedding kına gecesi, bekarlığa veda, gelin hamamı, düğün, nişan gibi tüm mutlu günlerinizde sizinle.

Bekarlığa veda aksesuarları

Yap Yapıştır Atölye

Beşiktaş'ta bulunan Yap Yapıştır Atölye'de yok yok! Klasik kaftan modellerinden günümüze uygun tasarlanmış kına kıyafetlerine, gelin adaylarının en çok tercih ettiği tüm bekarlığa veda ve kına süslerine kadar her şey var. Konuşma balonları, el pankartları, bekarlığa veda partisi setleri... Ben onlara bayıldım, sizi düşünemiyorum!

Bekarlığa veda partisi setleri

Gizli Alışveriş Sepetim

  • Gizem ve Bilal çiftinin yorumuyla başlamak istiyorum: "Bir erkek olarak görüşümü paylaşmak istiyorum her şeyden önce stres içinde olduğumuz düğün telaşı içerisinde sabırlı ve güler yüzle karşılayarak güven duygusu aşıladıklarından dolayı son derece memnunum. Ürünlere gelince tabiri caizse insan kendisine hazırlasa bu kadar özen gösterebilir sanırım çok teşekkür ediyorum. Nişanlımla herkese tavsiye ediyoruz, burada olmayı hak eden bir firma!

Kalite ve ürün çeşitliliği konusunda çiftlerin gönlünü kazanmış olan Gizli Alışveriş Sepetim'de, "Bride to be" tişörtlerinden teflere, duvaklı taçlara, sıradışı hediyeliklere kadar her şeyi bulabilirsiniz.

Bride to be

Bu makale Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

23 kategori ve 27 şehirde düğününle ilgili
aradığın her şey burada.

Görüşleriniz için teşekürler.

Fikrini almak istiyoruz. Neleri beğendin, neleri beğenmedin bu formu kullanarak bize bildirebilirsin.

programattik