Bu işletmeden teklif alarak ücretsiz iPhone XR çekilişine katılabilirsin!

Gedikpaşa Hamamı

Kına ve Bekarlığa Veda

Kategori

Fatih, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve isteklerini söyle, ücretsiz danışmanlarımız aklındakilere uygun 5 kına mekanıyla seni iletişime geçirsin!


Önerilen Firmalar

İstanbul

Amedros Cafe & Restaurant

...

Parti Organizasyon By Betül
21

Büyükçekmece

Parti Organizasyon By Betül

Kına geceniz ya da bekarlığa veda geceniz için aradığınız tüm kına malzemel...

Kadıköy

Aden Tenis Kulübü

...

Hakkında

Gedikpaşa hamamı Gedik Ahmet Paşa Tarafından 1475 Tarihinde Osmanlı döneminin en ünlü mimarlarından Mimar Hayrettin'e yaptırılmıştır.Hamam bay ve bayanlar kısmından oluşan çifte hamamdır.Gedikpaşa Hamamı İstanbuldaki Osmanlı Mimarisinin önemli eserlerindendir.Şehir merkezinde bulunup Kapalı çarşıya 250m. Uzaklıktadır.

Gedikpaşa Hamamı her gün 06:00 ile 24:00 arası kadın ve erkek müşterilerine aynı zamanda farklı mekanlarda hizmet vermektedir.Hamam girişinde bulunan kasa bölümünde ödeme yapıldıktan sonra hamamın meydan bölümündeki soyunma kabinine geçilir.Bu kısımda üzerinizi çıkarıp eşyalarınızı kabine kilitledikten sonra peştamal adı verilen hamam havlusunu zerinize aldıktan sonra hamamın sıcaklık (Yıkanma) bölümüne geçilir.Yıkanma bölümünün merkezinde göbek taşı (üzerine yatırılan mermer platform) göbek taşının çevresinde yıkanmak için kurnalar ve göbek taşının karşısında sağlıklı bir şekilde terleyip rahatlamak için sauna bulunmaktadır.Havuz keyfi yaşamak isteyenler için bölgedeki havuzlu tek Türk hamamıdır.Kese ve masaj servisimiz için saunada sonra sizi yıkayacak olan keseci yanınıza gelerek göbek taşında size kese ve masaj yapmaktadır.Kese ve masajdan sonra istediğiniz gibi yıkanıp havuza girerek hamamın keyfini çıkarabilirsiniz veya sonradan çay ve meşrubat keyfi yapabilirsiniz.Hamamdan çıkışta görevli size havlularla kuruluyacaktır.

İstanbul’a gelipte Gedik Paşa Hamamına uğramadan gitmeyiniz.Sonra arkadaşlarınız anlatır.Uğramadığınıza üzülebilirsiniz.Sağlıklı koşullarda temiz tesisimizde güler yüzlü personelimizle size hizmet vermekten gurur duyarız.

İletişim

Osman Bey

Osman

  • Adres: Hamam Cad. No: 65 - 67, Gedikpaşa


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.