Artiste Terasse


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Artiste Terasse sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

Hakkında

Cezayir Sokağı’nda yer alan Artiste Terasse Restaurant, Topkapı Sarayı’ndan Galata Kulesi’ne kadar uzanan eşsiz manzarasıyla sizlere unutulmaz bir gece sunuyor. Mor ve kırmızı renklerin hâkim olduğu mekanda, İstanbul’un tarihi siluetini karşınıza alarak hayatın zevklerinin içinde kendinizi kaybetmeniz hiç de zor değil. Artiste Terasse’ın sırrı, rahat, sıcak ve romantik atmosferi. 19. yüzyılda yapılmış olan tarihi bir binanın en üst katında yer alan Artiste Terasse, Fransız, Akdeniz ve dünya mutfağının enfes lezzetlerinin yanında, farklı Türk ve dünya şaraplarının yer aldığı zengin bir şarap menüsü sunuyor. Kokteyl menüsü de, her damak tadına uygun, heyecan verici tariflerle karşınıza çıkıyor.

Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi akşamları kulaklarınızın pasını silecek bir canlı müzik keyfinin yanı sıra, Artiste Terasse’da her zaman 50’ler günümüze kadar uzanan, romantik, nostaljik ve eğlenceli notalar hakim. Yaz menüsü, tüm dünyanın farklı tatlarından yola çıkarak hazırlanan zeytinli Piliç Marakeş, oryantal karides, mini pizzalar, sakızlı Creme Brulee gibi iştahınızı kabartacak lezzetlerle dolu. Artiste Terasse’ın spesiyalleri arasında olan keçi peynirli ve cevizli salata ya da kağıtta hazırlanan deniz mahsullü linguine’i de sakın es geçmeyin. Yıldızların altında, mum ışığında, muhteşem bir müzik eşliğinde sevdiklerinizle özel bir gece geçirmek istiyorsanız, Artiste Terasse sizin için en doğru seçim olacaktır.
Artiste Terasse , konuklarına ayrıcalıklı bir ortam sunarken Cezayir Sokağı'nın güvenlik, ulaşım ve otopark rahatlıklarından faydalanıyor. Arabayla gelindiğinde iki kapalı ve bir açık olmak üzere üç adet otopark Fransız sokağı konuklarına hizmet veriyor.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Oktay Baysal, Tuba Uney Adres Firuzağa Mahallesi Cezayir Sokağı (Fransız Sokağı) No:4/9-10 Galatasaray Beyoğlu İstanbul
Beyoğlu,
Evleneceklere Destek Hareketi
Artiste Terasse ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Artiste Terasse hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap