Tatlı Telaş Naz Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500 TL'den az

Min. Fiyat

Of, Trabzon

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500 TL'den az
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Kına süslemesi, Hint kınası, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına müziği, Kına mumu, Dilek feneri

Hakkında

Kültürümüzün belki de en anlamlı olgularından biri olan kına geceleri hem geleneklerimizin devam ettirilmesi, hem de düğünden önce düğün telaşını üstünüzden atıp gönlünüzce eğlenmeniz için oldukça önemli. Biz de bu değerli geleneğimize yakışır organizasyonlar yapmak için Tatlı Telaş Naz Organizasyon olarak yeni evlenecek çiftlere hizmet veriyoruz. Size muhteşem bir kına gecesi organizasyonu için sağlayacağımız hizmetlerimizden biraz bahsedelim.

Adımızdan da anlaşılacağı gibi tatlı telaşlarınız için buradayız. Biz muhteşem kına geceniz için hazırlıklarımızı yaparken siz yeni bir başlangıç yapacağınız, en güzel günlerinizin her anının tadını çıkarabilirsiniz.Kına tahtından, bindallıya her ihtiyacınızı profesyonel iş ortaklarımız sayesinde kolaylıkla temin edebiliyoruz. Dansçılardan, orkestraya kadar da her ayrıntıyı ayarlıyoruz. Elbette bunları yaparken sizin zevk ve tercihlerinize göre yol haritamızı çiziyoruz.

Öncelikle gecenize görkemli bir giriş yapmanızı sağlıyoruz. Böylece gecenizin daha başından konuklarınızı harika bir gecenin beklediği belli oluyor. Kına elbisenize uygun olarak giyinmiş dans ekibi ve volkan şovları eşliğinde mekana giriş yapabiliyorsunuz. Ardından ışıklı davul şovlar ve dansçılarla tempoyu iyiden iyiye arttırıyoruz.

Kına geceleri için genellikle tercih edilen kırmızı ve altın renklerinin yanında isterseniz, rengarenk süslemeler veya son zamanlarda gelinler arasında oldukça popüler olan hint tarzında süslemeler ve dekorlar da kullanabiliyoruz. Kına yakmadan, testi kırmaya kadar her anınızı unutulmaz kılacak detaylarla donatıyoruz.

Kına gecelerinin yanında nişan ve doğum günü gibi özel günlerinizi kusursuz kılmak için de hizmet veriyoruz. Siz de unutulmaz bir kına gecesi isterseniz diğer Trabzon organizasyon şirketleri arasından bizi tercih edebilirsiniz. Hayatınızın en güzel günlerinden birine eşlik etmek ve size hayallerinizdeki kına gecesini yaşatmak için sabırsızlanıyoruz. Tatlı Telaş Naz Trabzon Organizasyon Şirketi hakkında daha fazlasını öğrenmek ve fiyat teklifi almak için sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Oğuzhan Köroğlu

  • Adres: Of/TarabzonYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!