Furya Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

2.250-3.000 TL

Min. Fiyat

Ortahisar, Trabzon

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 2.250-3.000 TL
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına süslemesi, Kına takımı, Kına mumu, Kına tepsisi, Kına müziği, Kına töreni

Hakkında

Düğününüz öncesinde, rahatlayacağınız ve tatlı telaşınızı üzerinizden atabileceğiniz bir etkinliğe ihtiyacınız var yani, kına gecesine. Yüzyıllardır süregelen bu muhteşem gelenek, kültürümüzün nadide parçalarından biri. Şimdiye kadar çeşitli şekillere bürünerek karşımıza çıkan kına geceleri, özellikle son yıllarda organizasyon şirketleri ile birlikte renkli bir hal almaya başladı. Gelinlerimiz tarafında fazlasıyla tercih edilen bu firmalar, detaylara yoğunlaşarak çiftlerin üzerine düşen düzenleme görevlerini üstleniyor ve ortaya harika işler çıkıyor.

Bu firmalardan biri olarak biz, Furya Organizasyon Trabzon, siz değerli çiftlerimizin hayal ettiği kına gecesi organizasyonunu gerçekleştirmek için buradayız! Bize sadece, olmasını istediğiniz şeyleri söyleyin, biz de gerçekleştirelim!

Kına geceleri, gelinin doyasıya eğlendiği, yeri geldiği zaman gözyaşı döktüğü, yakınlarıyla birlikte keyifli vakit geçirdiği geceler. Bunun için sınırsız müzik ve danslarla kına gecenizi renklendiriyoruz. Nedimelerimiz eşliğinde, ahenk içerisindeki dans gösterileriyle misafirlerinize ve size unutulmaz anlar yaşatmayı planlıyoruz.

Kınanız yakılacağı zamansa; özenle süslenmiş kına tepsisi eşliğinde, nedimelerle uyum içerisinde mekana giriş yapıyorsunuz. Bu sırada, yakınlarınıza kına mumları dağıtıyoruz. Geleneğimizi bozmadan gerçekleştirdiğimiz bu kına merasimi bizim de en sevdiğimiz bölümler arasında. Bu kısımda elbette biraz hüzün hakim oluyor. Fakat sonrasında sınırsız eğlenceye kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Kına organizasyonunuz için kullandığımız koyu kırmızı renkte masa ve sandalye örtüler, kına atmosferini tamamlar nitelikte oluyor. Masaya yerleştirdiğimiz şamdanlarla da uyumlu bir görüntü yakalıyoruz.

Kına sonunda misafirlerinize, o günü hatırlamaları için kuru kına ikramımız oluyor.

Siz değerli çiftlerimize, kına geceleri için sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Kararınızı verdiyseniz ve organizasyonunuzu bizim yapmamızı isterseniz bize ulaşın! Furya Organizasyon iletişim bilgileri ve detaylı bilgi için sayfanın hemen yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurmanızı rica edeceğiz.

İletişim

Enes Çimşit

  • Adres: Kemerkaya Mah. Kalaycıoğlu Sok. No:33A OrtahisarYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!