Yaman Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

2.250-3.000 TL

Min. Fiyat

Merkez, Sivas

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 2.250-3.000 TL
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına tepsisi, Kına mumu, Kına takımı, Kına süslemesi, Hint kınası, Bindallı / Kaftan

Hakkında

Sivas’ta kına ve bekarlığa veda organizasyonu düzenleyen bir firma mı arıyorsunuz? O Zaman doğru adrestesiniz. Kurumumuz yıllardır kına ve bekarlığa veda partilerinizi özenle düzenliyor. Bizimle iletişime geçtiğinizde öncelikle bize hayallerinizdeki kına partisini anlatmanızı istiyoruz. İsteklerinizi dinledikten sonra hiç zaman kaybetmeden birlikte planlamalara başlıyoruz. Öncelikle aklınızda bir konsept olup olmadığını soruyoruz. Varsa bu tema üzerinde çalışmaya başlıyoruz. Eğer yok ise size önerebileceğimiz “Osmanlı saray kınası” ve “Prenses” konseptlerini anlatıyoruz. Dilerseniz bu temalardan sizin için uygun olanı tercih edebiliyorsunuz. Size istemediğiniz hiçbir şeyi dayatmıyoruz, organizasyonunuzu dilediğiniz gibi gerçekleştiriyoruz. Organizasyonun düzenleneceği mekân belirlendiğindeyse sizlerle konuma giderek incelemeler yapıyoruz. Bu sayede etkinliğiniz sırasında herhangi bir sorunla karşılaşma riskini neredeyse sıfıra indiriyoruz.

Gelin şimdi de biraz sunduğumuz hizmetlerden bahsedelim; Yaman Organizasyon kına ve bekarlığa veda gecenizde “Osmanlı saray kınası” konseptini seçerseniz kırmızı ve beyaz renklerinin ağırlıkta olduğu tema üzerine yoğunlaşıyoruz. Kına tahtı üzerinde muhteşem bindallınız ve kaftanınızla otururken tüm gözler sizin üzerinizde olacak. Ayrıca kına tepsiniz ve kınaların dağıtıldı küçük keselerde tamamen size özel olarak tasarlanacak.

“Prenses” konseptindeyse pembe tonlarını ağırlıkta kullanarak sizi çocukluktan beri hayalini kurduğunuz o geceye götüreceğiz. Süslemelerimizi pembe balonlar ve tüller ile gerçekleştirerek güzel bir uyum yakalıyoruz.

Kına merasimi sonrasında nedimeleriniz ve arkadaşlarınızla eğlenmek isterseniz rengârenk kemer ile yıllarca unutulmayacak dans koreografilerine imza atabilirsiniz.

Yazımızı buraya kadar okuduğunuza göre bizim hakkımızda bilgi sahibi oldunuz. Eğer Yaman Organizasyon davet ile iletişime geçmek isterseniz sayfamızda sağ üst köşede bulunan “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayıp bilgileri eksiksiz olarak doldurursanız size en kısa sürede geri dönüş yapacağız. Sizi de mutlu çiftlerimizin arasında görmek için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Kaleardı Mahallesi Sirer Caddesi Sirer Pasajı Kat: 2 No: 3

Yaman Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!