Su Çiçek Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500 TL'den az

Min. Fiyat

Gemerek, Sivas

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500 TL'den az
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına mumu, Kına süslemesi, Kına tepsisi, Kına töreni, Kına takımı, Kına müziği, Kına ekibi

Hakkında

Kına gecesi organizasyonları usta ellerde keyifli merasimlere ve bolca eğlenceye dönüşür! Su Çiçek Organizasyon ekibi de uzun yıllardır düzenlediği merasimlerle Sivas’ta tercihiniz oluyor. Profesyonel ekibimiz ve zevk sahibi organizasyon sorumlumuzun ortak çalışması ile konseptiniz size özel şekilde tasarlanıyor.

Hazırlıklarımıza sizinle düzenlediğimiz görüşmelerde aldığımız kararlar doğrultusunda başlıyoruz. Hayal ettiğiniz bütün detaylar hakkında konuşuyor, her biri için ise çalışmalar yapıyoruz. Profesyonelliğin yanı sıra genç ve dinamik bir ekiple çalıştığımız için eğlenceli bir gece geçirmeniz konusunda son derece iddialıyız! Romantik ânlarınızdan tutunda eğlenceli ânlarınıza kadar her dakikanızı kusursuz ve özel kılmak için düzen ve disiplin içinde çalışıyoruz.

Davetlerinizi tasarlamak için ilk olarak mekân süslemeleri yapıyoruz. Taklarla süslü gelin yolunuza kırmızı bir halı seriyor, görkemli bir giriş için kına köşenize kadar uzatıyoruz. Şıklığı ile fark yaratacak gecenizde en özel alan kına köşeniz. Çünkü kendinizi özel hissetmeniz ve kına ritüelleri sırasında bulunacağınız alanı konseptinize göre düzenlemek en önemlisi. Bu alanda; rengârenk kına tahtları, kına sehpası, merasim sırasında kullanılacak malzemeler ve nedime minderleri yer alıyor. Gece boyunca ihtiyacınız olan detaylara ve bütün davet alanında zarif dokunuşlarla konseptler yaratıyoruz.

Su Çiçek Organizasyon Sivas kına gecesi organizasyonları arasında fark yaratmak için salonu çiçeklerle beziyor. Tam anlamı ile size özel konseptlerle dikkat çekiyor. Hayallerinizi gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan bütün detaylara sahibiz! Her geçen gün kendini geliştiren ekibimiz, sürprizlerle dolu! İsteklerinizi gerçekleştirmenin mutluluğuyla catering ve müzik şirketleriyle anlaşmalarımızı da tamamlıyoruz…

Siz de Su Çiçek Organizasyon’la gecenizi stilize etmek isterseniz, kına gecelerinizi tasarlamaya hazırız. Sivas kına organizasyonlarınız için yapmanız gereken ise sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanarak ya da formu doldurarak bizimle iletişime geçmek.

İletişim

Sercan Dinçsoy

  • Adres: Yenidoğan Gemerek/ Sivas

Su Çiçek Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!