Sivas Kına Organizasyonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

Evet

Aksesuar Kiralama

750–1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Merkez, Sivas

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, bütçene ve tercihlerine uygun 5 kına organizatöründen ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 750–1.500 TL
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına ekibi, Davul show, Dilek feneri, Kına mumu, Kına tepsisi, Kına töreni, Kına müziği, Gelin hamamı

Önerilen Firmalar

İki Dünya Organizasyon
15

Merkez

İki Dünya Organizasyon

Modern ve farklı dokunuşlarla kına ve bekârlığa veda partinizi unutulmaz kı...

Masal Diyarı Organizasyon
5

Merkez

Masal Diyarı Organizasyon

Sivas’ta kına gecenizi organize edecek bir firma mı arıyorsunuz? Cevabınız ...

Rüyam Organizasyon
18

Merkez

Rüyam Organizasyon

Rüyam Organizasyon ile kına gecenizi unutulmaz bir organizasyon haline dönü...

Hakkında

Eğlenceli bir kına organizasyonu yaşamak, mutluluğunuzu farklı bir deneyimle taçlandırmak istiyorsanız hayalleriniz gerçeğe dönüşecek. Sivas Kına Organizasyonu olarak kız gecenizin her aşamasını ayrıntılı bir şekilde planlıyor ve kusursuz bir gece geçirmenizi sağlıyoruz.

Günümüzde farklı tarzda kutlanmaya başlanan kına geceleri için biz de size birbirinden farklı alternatifler sunuyoruz. Konsept bir organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız tarzınıza en uygun konsepti birlikte belirliyor, süsleme alternatiflerimizi tercih edeceğiniz bindallı ve kaftan kostümünün modeline uygun olarak sunuyoruz. Bu mutlu gününüzde her şeyle uyum içerisinde görüneceğinizden ve eğlenceli bir organizasyon geçireceğinizden emin olabilirsiniz.

Öncelikle davet alanımızı muhteşem bir şekilde hazırlıyoruz. Sizin için kostüm, arkadaşlarınız için kına kaftanları, kına tepsisi ve sepeti, kına mumları, kuru yemiş ve mendiller, konuklarınıza dağıtılacak yaş ve kuru kına, konuklarınız için shakira kemerleri, damat bey için fes ve yelekten oluşan kostüme kadar her şeyi bütün inceliğiyle temin ediyoruz.

Program akışımız bahsetmek gerekirse;

-Mekân girişinde nedimelerimiz ellerinde tepsilerle davetlilerinize lokum ve kolonya ikramında bulunuyor.
-Orkestra müziği başlatmasıyla birlikte kına ekibimiz ellerinde davul ve teflerle birlikte gelini ortaya alarak salona giriş yapılıyor.
-Sahneye çıkış anında belirlenen bir konsept dans var ise kına ekibimiz gelinle birlikte sergiliyor.
-Kına merasimi geldiğinde belli ritüeller yapılır ardından testi kırma oyunu oynanır.
-Son olarak gelin adayı davetlilerin ortasına alınarak rengarenk bel kemeri kadar ve eğlenceli müzikler eşliğinde oyun oynanır.

Organizasyonunuzu başından sonuna kadar planlamamızın yanında isteklerinizi de kısa sürede yerine getiriyor, size özel konseptler de oluşturabiliyoruz. Sivas kına organizasyon şirketleri arasında çiftler tarafından tercih edilen bir adresiz. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

İletişim

Hasan-İhsan Seçen

Emre Bey

  • Adres: Sivas Merkez

Sivas Kına Organizasyonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.