Rengarenk Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Sivas

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500 TL'den az
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Kına mumu, Kına süslemesi, Kına tepsisi, Zenne / oryantal, Kına töreni, Kına takımı, Kına müziği, Kına ekibi, Gelin hamamı, Davul show

Hakkında

Kına gecesi organizasyonlarınız için konseptinizi belirlediniz mi? Gelin birlikte karar verelim! Üstelik tarzınıza uygun ve tamamen size özel olacak bir konseptle masal gibi bir gece tasarlayalım. Biz kim miyiz?

Düşlerinizi gerçek kılmak için hazırlanan Rengarenk Organizasyon ekibiyiz! Uzun yıllardır içinde bulunduğumuz sektörde en iyisi olmak ve her gelinimize özel bir konsept yaratmak için çalışıyoruz. Bunun için kına gecesi konseptlerini takip ediyor, uygun ekipmanlarımızı sağlıyoruz. Yenilenen ve değişen modayı, kına gecesi trendlerini takip ediyoruz. Elbette trendleri kopyalamıyoruz… Bizim önceliğimiz sizsiniz! Bu yüzden kına öncesi bir görüşme planlıyoruz. Tarzınızı öğreniyor, sizi tanıyor, renk, model ve konseptlerimizi inceliyoruz. Daha önce tasarladığımız pek çok örneğe de göz gezdirdikten sonra sıra sizin gecenizi stilize etmeye geliyor.

Düğün mekânınız için örnek masa hazırlayabiliyoruz. Konseptinize göre tasarladığımız mekân düzenlemelerini onayladığınızda çalışmalara başlıyoruz. Şıklığıyla fark yaratacak davetli masaları, salon dekorasyonunu tamamlıyoruz… Sıra kına ritüellerinin gerçekleşeceği köşeye geliyor. Tercih ettiğiniz taht modeli davet alanının en şık köşesi olacak şekilde yerleştiriliyor. Renkli perde veya cibinlikle şık bir şekilde süslemeler yapılıyor. Rengarenk bir gece için taht modellerimizden dilediğinizi seçebilirsiniz. Unutmayın en önemlisi tahtınızda gecenin yıldızı olmalısınız! Takım olarak stilize edilen minderler, sehpalar ve kına masasıyla dekorasyon çalışmalarımız noktalanıyor. Ayrıca dans pisti, sahne, gelin yolu, nikâh ve nişan masası ile fotoğraf çekilme alanları da dekore edebiliyoruz. Şık arka fonlarla çeşitli platformlar kuruyor ve her davetinize uygun hale getirebiliyoruz.

Eksiksiz bir kına gecesi için Rengarenk Organizasyon Sivas’ta her an yanınızda oluyor! Organizasyon yönetimi görevini de üstleniyoruz. Nedimeler, dansçılar ve bütün ekibimizle merasim boyunca farklı görevler üstleniyoruz. Eğlencenin kesintisiz olması için molalarda dansçılarımız sahnede yerini alıyor ve merasim sırasında da gelin hanımın kaftanıyla bir örnek bindallılar giyen nedimelerimizle geceyi şölene dönüştürüyoruz.

Kına gecelerinizi tasarlarken dilerseniz, her şey dâhil hizmetlerimizle gecenizi A’dan Z’ye organize edebiliriz. İstediğiniz hizmetlerle alternatiflerimizi de sunabiliyoruz. Karar sizin!

Yapmanız gereken tek şey sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri veya Rengarenk Organizasyon formunu doldurarak bizimle iletişime geçmek. Sivas kına gecesi organizasyonlarınızı benzersiz kılmak için sizi bekliyoruz!

İletişim

Canan Karaca

  • Adres: Afyon Sok. Özlem Apartmanı 2. Kat Merkez/ Sivas

Rengarenk Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!