Neva Organizasyon

E-posta Gönder

Neva Organizasyon

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Sivas

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500 TL'den az
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına süslemesi, Kına takımı

Hakkında

Kına gecesi organizasyonlarınızı profesyonel bir şekilde düzenlemek ve yıllar sonra bile mutlulukla hatırlayacağınız bir davete imza atmak ister misiniz? Neva Organizasyon Sivas’ta bunu gerçekleştirmeniz için hazır. Siz de hazırsanız, düğününüz öncesi eğleneceğiniz, sevdiklerinizle keyifli bir akşam geçireceğiniz bugünü tamamen istediğiniz gibi gerçekleştiren bir organizasyon firması olan Neva Organizasyon hakkında kısa bir bilgilendirme yapalım, kararı siz verin.

Kına gecelerinde mutlaka olması gereken kına tahtı, kına sandığı, kına takımı, kına tepsisi, Hint kınası, bindallı ve kaftan gibi aksesuarları belirlediğiniz konsepte göre temin ediyoruz. Aynı zamanda kına ekibimizin gösterileri ile doyasıya eğlence vadediyoruz. Misafirlerinizle birlikte düğününüzden önce unutulmaz bir gece yaşayacak, bu anları hayatınız boyunca unutamayacaksınız. Gece boyunca sürprizler ve özel tasarımlar ile de hayatınızda 1 kere yaşayacağınız bu özel günü sıra dışı hale getireceğimizden emin olabilirsiniz.

Sizlere bu gecede profesyonel bir ekip hizmet ediyor. Bugüne kadar sayısız kına gecesine ev sahipliği yaptıklarını göz önünde bulundurmanızı istiyoruz. Deneyimleriyle bu gecede ne istediğinizi iyi biliyor, eksiksiz bir organizasyon sunmayı hedefliyoruz. İsteklerinizin bizim için bir emir olduğunu unutmayın.

Sadece kına gecesi organizasyonlarınızda değil, düğünlerde, sünnetlerde, mezuniyetlerde, açılışlarda, bayi toplantılarında, kurumsal etkinliklerde, seminlerlerde, davet ve resepsiyonlarda, lansmanlarda, kısacası bu tarz özel günlerin hepsinde sizlere yardımcı olabiliyoruz. Yapmanız gereken tek şey bizimle en az 1 hafta öncesinden iletişime geçmek. Böylelikle hazırlıklar için yeterli zaman sahip olabiliyor, isteklerinizi en doğru şekilde karşılayabiliyoruz. Telafisi olmayan bu özel günleriniz için doğru adrestesiniz.

Gelin, hayal ettiğiniz bu güzel kına gecenizi profesyonel bir şekilde düzenleyelim. Bunun için yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Alper Ceylan

  • Adres: Sivas Merkez

Neva Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!