Masal Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Sivas

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500 TL'den az
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına süslemesi, Hint kınası, Bindallı / Kaftan, Kına takımı, Kına ekibi, Davul show, Dilek feneri, Kına mumu, Kına tepsisi, Kına töreni, Kına müziği, Gelin hamamı

Hakkında

Kültürümüzün muhteşem bir yansıması olan kına ve bekârlığa veda partinizi istediğiniz konseptte kutlamaya ne dersiniz? Masa Organizasyon olarak isteklerinize harfiyen uyuyor bu mutlu gününüzü eşsiz bir organizasyonla kutlamanız için elimizden gelini yapıyoruz. Uzun yıllar boyunca Sivas’ta özel organizasyonlarda mekân süslemesi, ses ve ışık sistemi ve görüntü hizmeti veriyoruz. Profesyonel ve işini severek yapan kalabalık bir ekibiz bu nedenle Sivas kına organizasyonları tarafından çiftlerin tercihleri arasında yer alıyoruz.. Organizasyonlarınızın öncesinde hayallinizi öğreniyor ve tecrübemizi sizinle paylaşarak birçok alternatif sunuyoruz.

Kına ve bekârlığa veda partinizi nasıl kutlamak isterdiniz? Son dönemde konsept bir şekilde kutlanan değerli günde biz de size özel konseptler geliştiriyoruz. Osmanlı, Hint ve modern tarzda düğün mekânınızı süslüyor, tercih edeceğiniz bindallı ve kaftan kostümüne uygun olarak aksesuar ve dekor temin ediyoruz. Kına gecelerinin vazgeçilmez dekoru olan kına tahtını mekânın en güzel köşesine yerleştiriyor, davetli masa ve sandalyelerle uyumlu bir şekilde süslüyoruz.

Organizasyonların en önem verilmesi gereken detayı müzik seçimi ve orkestranın profesyonelliğidir. Bu konuda oldukça tecrübeliyiz. Canlı müzik için geniş repertuvara sahip orkestra ve sanatçılar eşliğinde eğlencenizi ikiye katlıyoruz. Sizinle birlikte tarzınıza uygun müzikleri seçiyor, müziklerin kaliteli bir şekilde dinlenmesi için en iyi ses sitemini kuruyoruz.

Kına gecenizi yıllar sonra izleyerek aynı heyecanı tekrardan yaşamaya ne dersiniz? Organizasyon süresince profesyonel görüntü ekibimiz tarafından kamera çekimi yapıyoruz. Bu mutlu gününüzün her aşamasını kaydediyor ve kayıtlarımızı orijinal kopyalarıyla birlikte kısa sürede teslim ediyoruz.

Sizi muhteşem bir organizasyon ve kaliteyle buluşturarak yıllar geçse de unutamayacağınız anlar geçirmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı
bilgiye sahip olmak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Merkez/Sivas

Masal Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!