Masal Diyarı Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

Evet

Aksesuar Kiralama

750–1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Merkez, Sivas

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, bütçene ve tercihlerine uygun 5 kına organizatöründen ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 750–1.500 TL
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına ekibi, Kına tepsisi, Kına mumu, Gelin hamamı, Kına müziği, Kına töreni

Önerilen Firmalar

İki Dünya Organizasyon
15

Merkez

İki Dünya Organizasyon

Modern ve farklı dokunuşlarla kına ve bekârlığa veda partinizi unutulmaz kı...

Lina Kına Organizasyon
13

Merkez

Lina Kına Organizasyon

Lina Organizasyon olarak uzun yıllardır düğün ve eğlence sektöründe faaliye...

Rüyam Organizasyon
18

Merkez

Rüyam Organizasyon

Rüyam Organizasyon ile kına gecenizi unutulmaz bir organizasyon haline dönü...

Hakkında

Sivas’ta kına gecenizi organize edecek bir firma mı arıyorsunuz? Cevabınız “Evet” ise çok doğru bir sayfadasınız. Profesyonel, tecrübeli ve yetenekli ekibimiz ile hayallerinizdeki kına organizasyonunuzu planlamak için bekliyoruz.

Organizasyonunuzun her ayrıntısını düşünüyor ve sizin için gerçekleştiriyoruz. Sivas kına organizasyonları için aranan isim olan Masal Diyarı Organizasyon olarak yaratıcılığımızla da adımızdan söz ettiriyoruz. Etkinliğiniz için farklı tasarımlar ve size özel aksesuarlar oluşturuyoruz. Tarzınızı yansıtacak size özel bir kına tahtı ve süslemesi ile özel bir köşe oluşturuyoruz. Kına teflerine farklı bir görünüm kazandırarak şık bir aksesuar haline getiriyoruz. Üstelik dilerseniz kiralama imkânımız da bulunuyor. Talep ederseniz nedime kızlarımız kına organizasyonunuz boyunca size eşlik ediyor. Ayrıca nedime kaftanı da temin ediyoruz. Arkadaşlarınız ile birlikte gelin hamamı planlamak isterseniz bu etkinliği de üstleniyoruz. Mum, gül ve farklı aksesuarlar ile gelin hamamı organizasyonunuzu tasarlıyoruz. Bu etkinliğe katılacak sevdikleriniz için özel sunumlar hazırlayarak onlara hediye paketleri yapıyoruz. Tüm bunların yanı sıra nişan, söz, doğum günü ve baby shower gibi etkinlikleri de planlayıp düzenliyoruz. Düzenlemek istediğiniz etkinlikler için davetiye ve şekerlikler tasarlıyoruz. Nişan davetiniz için kişiye özel masa tasarımları ve damat için kahve fincanı takımı hazırlıyoruz. Her etkinlik için bizimle gönül rahatlığı ile anlaşma sağlayabilir, isteklerinizi rahatça bize bildirebilirsiniz. Önceden yaptığımız çalışmalardan esinlenerek organizasyonunuz için farklı alternatifler geliştirebiliriz. Heyecanınızı anlıyor ve her an yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Hizmetlerimizden yararlanmak ve kına organizasyonunuzu planlamak için bizimle nasıl iletişime geçebilirsiniz?

Sayfanın yan tarafında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurup “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayarak Masal Diyarı Sivas ile iletişime geçebilir, soru ve isteklerinizi bu form üzerinden bize iletebilirsiniz.

İletişim

Ebru Umsal

  • Adres: Paşabey Mah., Arapşeyh Cad., No:31 58100 Sivas/ Merkez

Masal Diyarı Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.