Lina Kına Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Sivas

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500 TL'den az
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına süslemesi, Davul show, Kına ekibi, Kına takımı, Zenne / oryantal, Dilek feneri, Kına mumu, Kına tepsisi, Kına müziği, Kına töreni

Hakkında

Lina Organizasyon olarak uzun yıllardır düğün ve eğlence sektöründe faaliyet gösteriyoruz. İşimizi büyük bir sevgi ile yapıyoruz ve her organizasyona ilk günkü heyecanımız ile canla başla hazırlanıyoruz. Hiçbir zaman ayrım yapmadan aynı özen ile müşterilerimizi karşılıyoruz. Firma olarak bizim uzmanlık alanımız kına geceleri üzerine ve bu konuda var olan tüm hizmetleri en iyi şekilde veriyoruz. Yine de belirtmekte fayda var, nişan organizasyonlarını da yine çok severek yapıyoruz.

Eğer düğünden önceki son büyük geceniz için güzel bir kutlama veya tören düşünüyorsanız sizi şöyle alalım. Lina Kına Organizasyon Sivas çapında hizmet veriyor ve şehrin her kesimine hitap ediyor. İster modern isterseniz de daha klasik ve yöresel bir kına gecesini sizinle birlikte düzenleyebiliriz. Profesyonel olarak çalışan ve işinin uzmanı ekibimiz ile tüm istek ve ihtiyaçlarınızı dinleyerek size uygun bir planlama yapabiliriz. Aklınıza takılan her şeyi bize rahatlıkla iletebilir, her konuda da bizden yardım alabilirsiniz. Kına geceleri için farklı tarzlara ve bütçelere hitap eden bazı paketlerimiz var ve bunların içeriklerini çiftlerimizin beğenisine sunarak ekleme ve çıkarmalar yapabiliyoruz.

Sağladığımız hizmetlerin içeriği oldukça kabarık. Kına tahtı ve minderleri, gelin saçı için kuaför, kaftan, 4 kişi kostümlü nedimeler, kamera ve fotoğraf çekimi, davul şovlu gelin çıkışı, lokum ve gülsuyu ikramı, gelinin 10 arkadaşına bindallı, damada fes ve yelek, kına tepsisi ve sepeti, 20’şer adet kına tacı, el mumu ve halay mendili, kuru ve yaş kına, testi kırılması, DJ ve daha sayamadığımız birçok hizmet. Tabii elbette paketlerimizden birini seçmek zorunda da değilsiniz. Taht ve kaftandan kına ekibimize, DJ ve ses sisteminden nişan masasına veya kına aksesuarlarımızı kadar hizmetlerimizi ayrı olarak kiralayabilir, bunlardan istediğiniz şekilde de yararlanabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek ve fiyatlar hakkında bilgi almak için hemen yandaki formu doldurun!

İletişim

Selma Şeker Kaçtan

  • Adres: Mehmet Paşa Mah. Behram Cad. No:11/B (Behrampaşa Ortaokulu Karşısı) Merkez/SİVAS

Lina Kına Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!