Düğün Dernek Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500-2.250 TL

Min. Fiyat

Merkez, Sivas

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.250 TL
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Hint kınası, Kına süslemesi, Bindallı / Kaftan, Kına ekibi, Kına takımı, Kına mumu, Kına tepsisi, Kına müziği, Kına töreni

Hakkında

Kına gecenizi neredeyse düğünler kadar büyük bir organizasyon gibi hayal ediyor, sevdiklerinizle doyasıya eğlenmek istiyor ve bunun için kaliteli bir işletmeden yardım istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Düğün Dernek Organizasyon olarak bu isteklerinize en hızlı ve en doğru şekilde yanıt vereceğimizden şüpheniz olmasın. Nasıl mı? Hemen anlatalım.

İlk günden itibaren özveri ve özenle çalışan geniş bir ekibe sahibiz. Bu ekibin sektörde uzun zamandır hizmet verdiğini, yeterli deneyim ve tecrübeye sahip olduğunu ve bunları bir de sertifikalarla desteklediğini söylemek istiyoruz. Kısacası bu özel gününüzde ne yaptığını iyi bilen insanlar olacak. Siz de bunun kolaylığını ve farkını yaşayacaksınız.

Kına organizasyonunuz için kına tahtı, kına takımı, kına sandığı, kına tepsisi, Hint kınası, bindallı, kaftan, kına ekibi ve bunun gibi kına gecelerinin olmazsa olmazı olan aksesuarları belirlediğiniz renk ve konsepte uygun bir şekilde temin ediyoruz. Bu gecelerinizde aklınızdaki soruları da yanıtlıyoruz. “Kına gecemde ne giyeceğim?” ya da
“Kına gecesinde çalınacak müzikler nasıl olmalı?” gibi soruların ekibimiz tarafından yanıtlanacağından ve her isteğinize anında cevap vereceklerini gönül rahatlığıyla söyleyebiliyoruz.

Kına geceniz dışında düğün, söz, nişan, nikâh, doğum günleri, yıl dönümleri gibi özel günlerinizde yanınızda oluyoruz. Bunun dışında açılışlar, bayi toplantıları, iş yemekleri, davet ve resepsiyonlar, lansmanlar gibi kurumsal etkinliklerde de bizi tercih edebilirsiniz. Düğün Dernek Organizasyon Sivas’ta aklınıza gelen birçok özel günde yanınızda.

Kına gecenizi organize etmek ve kusursuz bir geceye imza atmak istiyoruz. Bunun için doğru adreste olduğunuzu ve sevdiklerinizle eğlenceli bir akşam yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz. Bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilir ve bizimle anında iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Saadet Hanım

  • Adres: Mehmet Paşa Mahallesi Saraybosna Caddesi No13/c SİVASYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!