Evren Organizasyon

0850 241 1758

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

3.000-4.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Bindallı / Kaftan

Hizmet İçeriği

Atakum, Samsun

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, bütçene ve tercihlerine uygun 5 kına organizatöründen ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 3.000-4.000 TL
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Önerilen Firmalar

Gümüş Organizasyon
49 2

İlkadım

Gümüş Organizasyon

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürelim..Nişan töreninizden çocuğunuzun doğum gü...

Tatlı Düşler
19 3 1

İlkadım

Tatlı Düşler

Tatlı Düşler Organizasyon olarak 2017 yılından beri başladığımız bu yolda ...

Samsun Gökhan Doğan Organizasyon
35 3 10

İlkadım

Samsun Gökhan Doğan Organizasyon

HAYALLERİNİZDEKİ KINA ORGANİZASYONUNA VAR MISINIZ ? Firuze Organizasyon ol...

Hakkında

En özel günlerinizden biri olan kına gecesi organizasyonunuza profesyonel olan ekibimizle hazırlanabilirsiniz. Size Kastamonu başta olmak üzere Samsun ve yakın illerde hizmet veriyoruz. Kına geceniz için gerekli tüm aksesuarları, süslemeyi, dilediğiniz müziği ve kına ekibini size sağlıyoruz. Dilerseniz aksesuar kiralama olanağımız da var. Düğünden önceki son bekar günlerinizde geçirdiğiniz gecelerden biri olan bu gecede davul show ile de eğlenmenizi sağlıyoruz. Kına tahtınızı istediğiniz şekilde süslüyoruz ve böylece geleceğe bırakacağınız, sevdiklerinizle ve nedimelerinizle çektireceğiniz fotoğraflar için zarif bir köşeye sahip olabilirsiniz.
Ortada sizin olduğunuz ve çevrenizde dansçıların olduğu ellerinizde yelpaze olan bir kare hayal edin. En özel hissettiğiniz anlardan biri olacağı muhakkak. İçinde rahat hissedeceğiniz ve dans ederken sizi engellemeyen bindallı ve kaftanlara bizimle sahip olabilirsiniz. Geleceğe dair gerçekleşmesini istediğiniz hayalleriniz için sevdiklerinizle beraber dilek feneri uçurmak isterseniz size bu imkânı da sağlıyoruz.
İstediğiniz kına organizasyonunu yapmak için bizimle ne kadar önce iletişime geçmelisiniz?
En geç 3 hafta önceden iletişime geçerseniz istediğiniz aksesuarları, kına törenini bize anlatarak ya da tecrübelerimiz sayesinde bizden öneri alarak dilediğiniz şekilde organizasyonunuzu düzenleyebiliriz ve takibini yapabiliriz. Güler yüzlü ekibimiz ile rahat bir organizasyon ve sorunsuz bir gece geçirebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz şehre göre ücret kriterimiz değişiyor. Hayal ettiğiniz bir kına organizasyonu, istediğiniz bir ayrıntı varsa ve bize sormak istediğiniz bir konu varsa sayfanın yanında bulunan formu doldurarak bizimle iletişime geçip fiyat teklifi alabilir ve isteklerinizi iletebilirsiniz.

İletişim

Ertan Kole

  • Telefon: 0850 241 1758

  • Adres: MerkezYorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.