Angel Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500-2.250 TL

Min. Fiyat

Merkez, Nevşehir

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!



Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.250 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

Rüyalarınızı süsleyen bir eğlence mi düzenlemek istiyorsunuz? Öyleyse beklentilerinizin karşılanacağı ve sorunsuz bir hizmet alacağınız Angel Organizasyon’da sizin de düşlerinizi gerçeğe dönüştürmek için sabırsızlandığımızı bilmenizi isteriz.

Firmamız Angel Organizasyon Kayseri merkezli olsa da Nevşehir’de de hizmetlerimizi başarıyla sürdürüyoruz. Her zaman %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak beklentilerinizin karşılanacağı bir hizmet almanızı sağlıyoruz. İşini şansa bırakmak istemeyen çiftlere profesyonel bir destek sunuyoruz.

Organizasyonunuz öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir eğlence istediğinizi ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Yaptığımız çalışma örneklerini de size göstererek hizmet kalitemiz hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz. Organizasyonunuz boyunca sizinle ilgilenecek sorumlumuza isteklerinizi detaylı olarak rahatlıkla belirtebilirsiniz.

Yıllara dayanan tecrübemizle size en kusursuz hizmeti sunmaya gayret gösteriyoruz. Her çiftin kendine has bir tarzı olduğu için sizi en iyi yansıtan aksesuarları kullanıyoruz. Kına gecesi, nişan, doğum günü, doğum odası süsleme, açılış, mezuniyet, kokteyl ve baby shower gibi aklınıza gelen tüm etkinlerde size yardımcı oluyoruz. Aksesuar kiralama hizmetimizle bütçenize uygun alternatiflerimizi size sunuyoruz. Beğendiğiniz konsepti eğlencenizin yapılacağı mekana saatler öncesinde gelerek kuruyor, hazırlıklarınızı eksiksiz bir şekilde tamamlıyoruz.

Kına eğlencenizi güzelleştirmek için kına tahtları, nedime kızlar, mekan süslemesi, kına törenine uygun müziklerin seçimi gibi çeşitli alternatifleri beğeninize sunuyoruz. Seçtiğiniz müzikle yanınızda nedime kızlar eşlik ederek dans pistine çıkarak renkli dans gösterileri yapabileceğiniz eğlencenizde hem sizin hem de konuklarınızın unutamayacağı saatler geçirebilirsiniz.

Siz de Nevşehir kına organizasyonu firmaları arasında yer aldığımız Angel Organizasyon’un ayrıcalıklarla dolu dünyasından yararlanmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan telefon numarası, mail adresi ve iletişim formu kanallarıyla bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz. En kısa zamanda sizinle tanışmak ve mutluluğunuza ortak olmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Mustafa Özdemir

Bayram Kayaaltı

  • Adres: Merkez



Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!