Yılmaz Müzik ve Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500-2.250 TL

Min. Fiyat

Toroslar, Mersin

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.250 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Düğününüzden önce, yakınlarınızla hoş vakit geçireceğiniz ve doyasıya eğleneceğiniz bu muhteşem gecede, her detay düşünmek zor mu geliyor? O zaman, işi bir bilene bırakın! Yılmaz Organizasyon ailesi olarak kına gecenizi organize etmeye talibiz! Siz hayatınızın normal seyrine devam ederken biz de bir yandan, kına gecenizi planlıyoruz. Böylece, hiçbir şey düşünmenize gerek kalmadan bu muhteşem organizasyonun keyfini sürüyorsunuz!

Bu güzel gece için ilk olarak, nasıl bir kına gecesi hayalinizin olduğunu soruyoruz. Fikirleriniz bizim için çok önemli. Hayatınızda belki bir kez yaşayacağınız bu eşsiz deneyim için, her şeyin mükemmel olmasını istiyorsunuz. Biz de size bunu sunuyoruz. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için de kollarımızı sıvıyoruz!

Kına geceniz için seçtiğiniz mekanda günün ilk ışıklarıyla birlikte hazırlıklara başlıyoruz. Masa ve sandalye düzenini, davetli sayınıza göre organize ediyoruz. Ardından, masa örtülerini tercihinize göre seriyoruz. Gecenin ruhunu yansıtması açısından koyu renkleri seçmenizi öneririz. Aydınlatma ve ses ekipmanlarını da güzelce yerleştiriyoruz. Gece boyu eğlencenin durmaması için harika şarkılardan oluşan bir listeyi de hazırda bulunduruyoruz.

Misafirleriniz geldiğinde onları, lokum ve gül suyun ikramıyla karşılıyoruz ve hoş bir müzik eşliğinde salona alıyoruz. Sonrasında is nedimelerimizle birlikte siz, misafirlerinizin arasına katılıyorsunuz. Davul şovlar ve uyumlu dans gösterileriyle bu aşamayı renkli hale getiriyoruz.

Kına geceniz bittiğinde ise, minik hediyeler ve kuru kına ikramlarıyla, bu özel gecenizden konuklarınıza bir hatıra bırakmış oluyoruz.

Yıllar geçse de hatırlanacak bir kına gecesi deneyimi için bizimle anlaştığınız takdirde, yukarıda bahsettiğimiz ayrıcalıklara sahip olacaksınız. Kararınızı verdiyseniz ve Mersin kına organizasyonları arasında, bu güzel gecenize ev sahipliği yapmamızı isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

Yılmaz GÜNSÜR

  • Adres: Turgut Türkalp Mahallesi 204.Caddesi Özbak Apartmanı Altı 35/ C MersinYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!