Yasmin Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500 TL'den az

Min. Fiyat

Tarsus, Mersin

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500 TL'den az
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Özellikle gelin adaylarının hayali olan ve son yıllarda Türkiye’de bambaşka boyutlara taşınan kına geceleri, çiftin hayatları boyunca unutamayacakları organizasyonların başında geliyor. Eğer Mersin’deyseniz ve siz de kına gecenizi hayallerinizdeki gibi gerçekleştirmek istiyorsanız, buna Yasmin Organizasyon ile kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Kalitesi, memnuniyet odaklı hizmet anlayışı, uygun fiyatları ve güler yüzlü ekibi ile aradığınız tüm özellikleri Yasmin Organizasyon’da bulacaksınız!

Mutluluğunuza değer katacak tüm detayları sunuyoruz. Kına gecesi için gerekli olan kına tahtı, kına sandığı, kına takımı, kına mumu, kına minderi, kına tepsisi, bindallı ve kaftan gibi aksesuarların hepsini isteğiniz doğrultusunda sağlıyoruz. Kusursuz bir gece geçirmeniz için her konuyu ele alıyor, düşlediğiniz ne varsa gerçeğe dönüştürüyoruz.

Mekan süslemesinden ekipman kiralamaya, personel temininden organizasyonun yönetimine kadar tüm süreci uzmanlıkla yönetiyoruz. Gecede herhangi bir eksiklik yaşanmaması için önceden gerekli planlama ve hazırlıkları gerçekleştiriyoruz.

Tarsus kına organizasyon firmalarından farklı olarak tasarıma da oldukça önem veriyoruz. Kına gecesi için gelin adaylarımızın beğenisine sunduğumuz tüm aksesuarlarda farklı ve özgün bir tasarıma sahip olduğunu belirtmekte fayda var. Yaratıcılığımızı istediğiniz konseptle birleştiriyor ve beklentinizin de üstünde bir hizmet sunuyoruz.

Sadece kına geceleriyle sınırlı kalmıyor, organizasyon konusundaki tecrübemiz ve sahip olduğumuz yaratıcılığı diğer özel günlerde de kullanabiliyoruz. Söz, nişan, düğün, doğum günleri, mezuniyet baloları ve doğum günlerinde yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu anlar için damat fincanı, bebek şekeri, lavanta kesesi, farklı gelin buketleri gibi aksesuarlar oluşturabiliyor, süslemeleri ise organizasyonun konseptine göre yapıyoruz.

Eğer siz de kına geceniz için Yasmin Organizasyon farkını yaşamak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yasemin İpekoğlu Çolak

  • Adres: Makam Kemeraltı Civarı Şemsiyeli Sokak Siptilli Çarşı İçerisinde Tarsus/MersinYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!