Modelite Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500-2.250 TL

Min. Fiyat

Yenişehir, Mersin

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.250 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

Modelite Organizasyon olarak 30 yıldır bu sektörde sürdürdüğümüz hizmeti 12 yıldır da Mersin’de sürdürüyoruz ve hep çiftlerin memnuniyeti için en iyisini yapmaya çalıştık. Çünkü siz çiftlerimizin memnuniyeti verdiğimiz hizmetin kaliteli olmasından, size güven verebilmiş olmamızdan geçiyor. Öyle ki bu başarımız Mersin ile sınırlı kalmayarak İstanbul’daki, Ankara’daki çiftlerden bile talep alıyoruz. Tüm bunları işimizi gerçekten severek yapmaya borçluyuz.

“Tamam, başarılı olabilirsiniz ama ya hizmetleriniz benim zevkime hitap etmiyorsa?” diye düşünebilirsiniz ki bu çok normal. Biz her zevke hatta her bütçeye hitap ederek bize ulaşmış olan her çiftimizin isteklerini göz önünde bulunduruyoruz. Ancak tüm çiftlerimizde öyle bir ortak nokta var ki; sevgi. İşimizin temelinde sevgi olduğu için yaptığımız her organizasyon ayrı bir keyiftir bizim için.

10 kişiden oluşan profesyonel ekibimiz en mutlu gününüzde sizin için tüm yeteneklerini ve enerjisini kullanıyor. Yeter ki siz aklınızdaki kına organizasyonu fikirlerini açıkça anlatın, biz uygulamaya geçelim. Emin olun pişman olmayacaksınız.

Öncelikle bu önemli gecedeki organizasyona mekan ile başlamak istiyoruz. “Crazy Kına Salonu” olarak adlandırdığımız kına salonumuzda gerçekten çılgınlar gibi eğleneceğiniz bir kına gecesi vadediyoruz. Peki, mekana girerken hem davetlilerinizin hem de sizin güler yüzlü, enerjik karşılama hostesleri tarafından karşılanmasını istemez misiniz? Gecenin başından sonuna kadar istediğiniz tarzda müzikler çalınmasını? Bir kına gecesi organizasyonunda müzik her şeydir. Gecenin ritmini tutar. DJ ekibimiz ve canlı performanslarla enerjinize enerji katabilirsiniz.

Müzikle sınırlı kalmıyor tabi eğlenceniz. Dans Showlar, testi kırma merasimi, shakira bel kemeriyle nedimelerinizle edeceğiniz dansınız derken bir hayli yorulacaksınız şimdiden söyleyelim. Burada bitmedi tabi ki. Gecenin asıl eğlencesi gelin ve damadın birlikte oynadığı oyunlar. Bunlardan bir tanesi soru-cevap yarışması. DJ’imizin kontrolünde gerçekleşen bu yarışmada birbirinizle alakalı sorular soruluyor ve kimin kimi daha iyi tanıdığı ortaya çıkıyor. Ne dersiniz kendinize güveniyor musunuz?

“Sıradanlıktan uzak, eğlenceli kına gecesi organizasyon fikirleri nelerdir” diye düşünüyorsanız doğru adres olduğundan hiç şüpheniz olmasın. Gelin zaten unutulmaz olan gecenizi en eğlenceli haliyle hatırlamanızı sağlayalım. Bunun için teklif formunu doldurmanız yeterli.

İletişim

Ali Coşan

  • Adres: Palmiye mah. 1205 sok. Koluman Plaza D Blok 5E1/8 Yenişehir

Modelite Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!