MNT Butik Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500-2.250 TL

Min. Fiyat

Tarsus, Mersin

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.250 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Hayatınızın en özel günleri için muhteşem organizasyonlar düzenliyoruz. Mnt Butik Organizasyon ekibi olarak; doğum günleri, nişan ve söz törenleri, evlilik teklifleri, yeni doğan ve kına geçerli gibi önemli etkinlikleri büyük bir özenle organize ediyoruz. Çıktığımız bu yolda, siz değerli müşterilerimizin en özel günlerini eşsiz kılmak için, profesyonel bir ekiple birlikte ilerliyoruz.

İsteğimiz, sizin isteklerinizi A’dan Z’ye doğru planlama, doğru mekan ve konsept ile başarılı organizasyonlara imza atmaktır. Şimdiye kadar pek çok farklı etkinliğe imza attık. Siz değerli müşterilerimizin heyecanını paylaştık ve en güzel hislerine ortak olduk. Bu düzenlediğimiz organizasyonlar arasından, kına gecenizi bize emanet etmek isterseniz, ne gibi ayrıcalıklara sahip olacağınızdan bahsedelim.

Kına geceleriniz için, öncelikle sizinle sohbet ederek başlıyoruz. Bu özel gecenizde sevdiklerinizle doyasıya eğlenmeniz ve hoş vakit geçirmeniz için tüm detayları planlıyoruz. Size sadece, bu güzel gecenin tadını çıkarmak kalıyor. Hayalinizdeki kına gecesini öğrendikten sonra, planımızı oluşturmaya başlıyoruz. Nasıl bir kına gecesi düşlüyorsunuz, nerede düzenleyeceksiniz ve nasıl bir elbise giyeceksiniz gibi soruların yanıtını alıyoruz.

Bu özel geceyi düzenleyeceğiniz mekanda, hazırlıklarımıza başlıyoruz. Davetli sayınıza göre masa ve sandalye düzenini ayarlıyoruz. Sahneyi olabildiğince geniş tutmaya çalışıyoruz. Misafirleriniz salona geldiğinde onları, lokum ve gül suyu ikramıyla karşılayarak tatlı bir başlangıç yapmalarını sağlıyoruz. Ardından, profesyonel dans ekibimizle birlikte sizi, salona alıyoruz. Konuklarınıza bu esnada adeta bir görsel ölen yaşatıyoruz!

Kına merasiminiz gerçekleşirken, yakınlarınıza ikram ettiğimiz kına mumları ve kaftanlarla, gecenin atmosferine yakışır bir uyum elde ediyoruz. Gece sonunda ise, kuru kına ve minik hediyelerle bu muhteşem hatırayı kalıcı kılıyoruz.

Mersin kına organizasyon şirketleri arasından kararınızı verdiyseniz ve bizi tercih ettiyseniz, sayfanın yanında bulunan formu doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Camişerif Mah.İstiklal Cad. Lina Nasif Sok. No:10\D Karadağ İşhanı Altı, Akdeniz/MersinYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!