Lina Kına Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500-2.250 TL

Min. Fiyat

Tarsus, Mersin

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.250 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Düğünden önce müthiş bir eğlenceyle kına gecesi yapmak isteyen gelin adaylarımız için profesyonel hizmetler veriyoruz. Hayatınızda bir kez yaşayacağınız bu özel günde her detayın içinize sinmesini sağlıyor, elimizden geldiğince özel isteklerinizi de yerine getiriyoruz. Gelin, uzun yıllar bu sektörde başarılı işlere imza atmış ekibimizle heyecanınıza ortak olalım!

Peki sürecimiz nasıl ilerliyor?

Öncelikle firma olarak hayallerinizi yol göstericimiz kabul ederek, hizmetlerimizi buna göre çeşitlendirdiğimizi belirtelim. Form üzerinden bizimle iletişime geçtiğinizde eğlenceli sürecimiz başlıyor. İlk olarak aklınızdaki soruları yanıtlıyor daha sonra hemen bir ön görüşme ayarlıyoruz. Bunu yapma amacımız hem detaylı planlama yapabilmek hem de hizmetlerimiz hakkında sizi bilgilendirmek. Her şeyi önceden konuşup hazırlık yaptığımız için kına gecenizde herhangi bir kötü sürprizle karşılaşmıyorsunuz. İşte Mersin kına organizasyon firmalarından biri ayıran en önemli özellik!

Biraz da bu değerli gün için ne gibi hizmetler verdiğimizden bahsedelim: Kına gecenizde üzerinizdeyken kendinizi bir sultan gibi hissedeceğiniz birbirinden güzel kaftan modellerimiz var. Vücut ölçülerinizi ve kına konseptinizi dikkate alarak dilediğinizi seçebilirsiniz. Konsept demişken isteklerinizi göz önünde tutarak hazırladığımız birçok alternatif kına konseptimiz var. Ön görüşmede özelliklerini anlattığımız bu kına konseptlerinden içinize en çok sineni tercih edebilirsiniz. Bunlar dışında yine kına konseptinize uygun kına tahtlarımız var. Seçimini yaptığınız kına tahtınızı, cibinlik ve nedime minderleri kına mekanınızın en güzel yerine yerleştiriyoruz. Dans gösterisiz olur mu? Bizce olmaz. Özel kostümleri ve gösterişli aksesuarlarıyla yanınızda olacak nedime ekibimizle, harika bir gelin çıkışı yapacaksınız. Üstelik isterseniz özel bir dans koreografisi de hazırlayabilirsiniz.

Lina Kına Organizasyon ile muhteşem bir kına gecesi yaşamak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Pervin Demirbaş

  • Adres: Tarsus/MersinYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!