Kınadayız Silifke

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500-2.250 TL

Min. Fiyat

Silifke, Mersin

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.250 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Silifke ve çevresinde kına organizasyonu hizmeti veren profesyonel ekibimiz, hayallerinizdeki kına gecesini gerçeğe dönüştürmek için burada! Yıllardır bu sektörde olmanın getirdiği tecrübeyle şimdiye kadar çok güzel işler başardık. Birçok gelin adayının heyecanlarına ortak olduk, mutluluklarını paylaştık. Beraber hayallerindeki kına gecesini planladık ve uygulamaya geçirdik. Şimdi de sizin ihtiyaçlarınıza çözümler üretip mutluluğunuza şahitlik etmek istiyoruz. Eğer kına organizasyonunuzu yapacak bir firmayla hala anlaşmadıysanız, kahvemizi içmeden kararınızı vermeyin!

Peki bizimle çalışırsanız sizi ne gibi hizmetler bekleyecek?

Öncelik titiz çalışan bir firma olduğumuz için detaylara önem veriyoruz. Her şeyin içinize sinmesini istiyoruz bu yüzden de hemen bir ön görüşme yapıyoruz. Bu görüşmemizde, yapabildiğimiz kına konseptleri hakkında bilgi veriyor, seçim aşamasında tecrübemizle yol göstericiniz oluyoruz. Daha sonra farklı renk ve model alternatiflerimizin içinden dilediğinizi seçebileceğiniz kaftan ve bindallılarımızı beğeninize sunuyoruz. Kına yapacağınız mekanın fiziksel özelliklerini değerlendirip kına paketlerimizden bahsediyoruz. Paket fiyatlarımızın verdiğimiz hizmete göre değişiklik gösterdiğini de belirtelim. Mersin kına organizasyon firmalarından bizi ayıran en önemli özelliğimiz, organizasyon sırasında gelin hanıma kahve yaptırmamız. Hazırladığımız özel bir bölümde kumda kahve yapıp eşinize verdiğiniz anlar, harika bir hatıra olacak. Bunun dışında kına tahtından ikramlara, dans ekibinden kına merasiminde ihtiyacınız olacak aksesuarlara kadar her hizmeti sağlayabiliyoruz. Bu sayede başka firma ararken zaman kaybetmiyor, A’dan Z’ye bütün imkanlara tek bir adresten sahip oluyorsunuz.

Mersin kına ekibi olarak; söz, nişan, düğün ve doğum günü partileriniz için de yaratıcı hizmetler sunduğumuzu söylemek isteriz. Kısacası sağladığımız olanaklar saymakla bitmez, en iyisi gelin yüz yüze görüşelim! Bizimle iletişim kurmak ve hakkımızda daha fazla bilgi almak için sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Meryem Hanım

  • Adres: Silifke/MersinYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!