Narin Kına Organizasyon

E-posta Gönder

1 yorum

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500 TL'den az

Min. Fiyat

Selçuklu, Konya

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500 TL'den az
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Gelin hamamı, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Hayalinizin ötesinde bir kına eğlencesi yaşamanız için Konya’da Narin Organizasyon ismiyle yıllardır harika başarılara imza atıyoruz.

Peki ne tür hizmetler sunuyoruz?
Kına eğlencesi dediğinizde aklınıza gelen tüm imkânları size sunuyoruz. Öncelikle kaftan ve bindallı modellerimizden beğendiğinizi kiralayabilmeniz konusunda size destek oluyoruz. Sadece size değil yakınlarınıza da kaftan ve bindallı hizmeti veriyoruz.

Kına eğlenceniz boyunca size yardımcı olacak nedimelerimiz kına töreninizin başından sonuna kadar sizinle ve misafirlerinizle ilgileniyor. İsminize özel kişiselleştirilmiş panomuzla davetlilerinizi kapı girişinde karşılıyoruz. Lokum ve kolonya ikram ettiğimiz konuklarınızı kına gecenizin yapılacağı salona yönlendiriyoruz. Kına eğlencenizi başlatan nedime danslarına LED ışıklı davulların renkli görüntüsünün eşlik etmesini sağlıyoruz.

Kına gecelerinin en vazgeçilmez dekoru kına tahtı oluyor. Taht, orta sehpa, nedime minderleri, tüller ve çiçeklerle hoş bir kına alanı oluşturuyoruz. Halay mendilleri, omuz şalı, mum, kına, volkan ve konfeti gösterileriyle eğlencenizi tamamlayacak neredeyse tüm unsurları göz önünde bulunduruyoruz. Kına seremonisini başlattığımızda ise nedimelerimiz misafirlerinize kınaları dağıtacaklar. Renkli kuşak dansı, testi kırma oyunu, kaşık dansına volkan ve konfeti çıkışlarını da ekleyerek eşsiz bir görüntüyü size sağlıyoruz. Işıklı pelerin giyen nedimelerin yapacağı kanat gösteriyle unutulmaz saatler yaşayacağınıza emin olabilirsiniz. Her daim yanınızda bir organizasyon koordinatörü olacağını belirtmek isteriz. Böylelikle hiçbir detayla uğraşmadan her ayrıntıyı sizin yerinize özenli ve titiz bir şekilde ilgilenen bir ekiple çalışacaksınız.

Hayalinizin gerçeğe dönüşmesini istiyorsanız Konya organizasyon firmaları arasında başarılı bir yer edindiğimiz Narin Organizasyon ekibiyle vakit kaybetmeden tanışabilirsiniz. Ekibimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak, paket içeriklerimizi öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Narin Organizasyon’a ait iletişim bilgileri ile irtibat sağlayabilirsiniz. Bize ulaşmanın bir başka yolu ise yine sayfanın üstünde bulunan formun eksiksiz bir şekilde doldurularak Narin Organizasyon için “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanması ile oluyor.

İletişim

Hatice Narin Yüksel

  • Adres: Şeker Mah. Şefikcan Cd. Lalezar Apt. D Blk No: 63 Selçuklu / Konya

Narin Kına Organizasyon Yol Haritası

1 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


M&M

Merve & Murat

Düğün Tarihi: 20.06.2020

Çok ilgili ve sıcaklar herşey ile ilgileniyorlar çok profesyoneller tavsiye ederim çok memnun kaldık

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!