Büşralı Şeyler

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500-2.250 TL

Min. Fiyat

Selçuklu, Konya

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.250 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Konya’da düğün, kına gecesi, nişan, doğum günü, baby shower, hediyelik eşya, pasta ve kurabiye hizmetlerimizle Büşralı Organizasyon ismiyle size profesyonel anlamda destek oluyoruz.

Hayatınızın en önemli günlerini şansa bırakmayacak kadar önemsediğinizi düşünüyoruz. Ayrıcalıklı bir hizmet alarak kendinizi strese sokmadan sadece sevdiklerinizden gelen tebrikleri kabul edeceğiniz bir süreç yaşamanızı istiyoruz. Aklınıza takılan her detayla Konya organizasyon şirketleri arasında yer alan Büşralı Organizasyon olarak biz ilgileniyoruz. Yaptığımız seçimler konusunda size danışarak fikrinizi alıyor ardından uygulamaya koyuyoruz. Eğlencenizin nasıl başlayacağından biteceğine kadar her ayrıntıyla ilgilenerek güzel bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Amacımız her zaman %100 müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sunmak olduğu için her şeyi istekleriniz ve yönlendirmeleriniz doğrultusunda yapıyoruz. Büşralı Organizasyon olarak profesyonel bir ekiple her detayla en ince ayrıntıya kadar ilgilenerek güler yüzlü bir hizmet sunuyoruz.

Davetiniz öncesi sizinle bir araya gelerek hayalinizi süsleyen konsepti tüm detaylarıyla öğreniyoruz. Daha önce yapmış olduğumuz çalışmalardan bazı örnekler göstererek aklınızda fikir oluşmasını sağlıyoruz. Hizmet alacağınız mekanın bulunduğu konum, dekorasyonu ve sizin talepleriniz doğrultusunda bir konsept belirliyoruz. Tüller, renkli sütunlar, çiçek aranjmanları, balonlar, şeker hamurundan yapılmış pasta ve kurabiyelerle sevdiklerinizle birlikte keyifli saatler yaşamanızı istiyoruz. Üzerinde isminizin yazılı olduğu sizin adınıza kişiselleştirilmiş pankart ve panolarla hoş bir ambiyans yaratıyoruz. Mumlukları bile süslüyor baştan sona mekanınızın içerisini değiştiriyoruz. Organizasyonunuz boyunca çalmasını istediğiniz müzikleri belirleyerek özel bir liste oluşturuyoruz.

Siz de organizasyon hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Eğlencenizi güzelleştirmek ve size unutulmaz hatıralar bırakmak için sabırsızlanıyoruz. Mutluluğun hep yanınızda olmasını diliyoruz.

İletişim

Büşra Hanım

  • Adres: KonyaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!