Nalan Altın Kına Organizasyon

E-posta Gönder

0850 532 8208

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

2.250-3.000 TL

Min. Fiyat

İzmit, Kocaeli

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 2.250-3.000 TL
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına süslemesi, Semazen, Davul show, Kına ekibi, Kına takımı, Zenne / oryantal, Kına mumu, Kına tepsisi, Gelin hamamı, Kına müziği, Kına töreni

Kampanyalar ve Paketler

Nalan Altın Kına Organizasyon

Düğün.com Çiftlerine Özel 2021 Anlaşmalarında %20 İndirim!

2021 anlaşmaları için yıl sonuna kadar başvuran çiftlerimize %20 indirim sunuyoruz.

Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçin.

Son gün 31/12/2020


Hakkında

Hayalini kurduğunuz kına ve bekarlığa veda partisini Nalan Altın Kına Organizasyon olarak gerçeğe dönüştürüyoruz. En eski Türk geleneklerinden biri olan kına merasimlerinin kültürümüzde önemli bir değere sahip olduğunu hepimiz biliyoruz. Eğer siz de kına gecenizi eğlenceli içeriklerle süslemek ve kaliteli bir organizasyon firmasıyla çalışmak isterseniz aradığınız yerin Nalan Altın Kına Organizasyon firması olduğuna emin olabilirsiniz.

Profesyonel, dinamik ve özgün içerikler üreten bir ekibe sahibiz. Kına eğlenceniz öncesi sizinle bir araya gelerek özenli konuşmalar ve planlamalar yapıyoruz. İsteklerinizi not alıyor her şeyin size uygun olduğu bir kına gecesi yaşatıyoruz. Renkli dans şovlarımızla kendinizi adeta görsel bir şölenin içerisinde bulmanızı sağlıyoruz. Kına aksesuarları, dekorlar ve kına tahtıyla tüm ekipmanları sizin için özel olarak temin ediyoruz. Sizin istediğiniz modelleri ve beğendiğiniz renkleri kullanıyoruz. İhtiyaçlarınızı iyi şekilde analiz ediyor, pratik çözümlerle istediğiniz cevapları veriyoruz.

Nedime hizmetimizle kına eğlenceniz boyunca size eşlik ediyoruz. Gece boyunca dans pistinden ayrılmayan nedimelerimizle isterseniz özel koreografiler çalışarak sergileyebilirsiniz. Davul şov, tüllü tefler ve farklı aksesuarlarla güzel bir süreç yaşamanızı sağlıyoruz. Oryantal, zenne ve gelin hamamı hizmetlerimizle benzerine az rastlayacağınız bir kaliteyi kına eğlencenizin yapılacağı mekanın içerisinde uyguluyoruz.

Yıllar sonra bile mutlulukla hatırlayacağınız kına eğlenceniz için sıradanlıktan uzak bir içerik düşünüyorsanız Nalan Altın Kına Organizasyonu ekibi olarak her şeyin istediğiniz gibi olmasını sağlıyoruz. Tek amacımız bizi tercih ettiğiniz zaman “İyi ki!” diye düşünmeniz olduğu için usta ellerle iş birliği yapacağınıza emin olabilirsiniz. Bize ulaşmak ve sunduğumuz imkanları tüm ayrıntılarıyla öğrenmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formu, telefon numarası, mail yoluyla kolayca irtibat sağlayabilirsiniz. Form yoluyla ulaşmak isterseniz bilgileri doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı lütfen unutmayın.

İletişim

Nalan Altin

  • Telefon: 0850 532 8208

  • Adres: Kocaeli - İzmirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!