Bu işletmeden teklif alarak ücretsiz iPhone XR çekilişine katılabilirsin!

Şehri Sanat Organizasyon

0850 241 1758

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

750–1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Bindallı / Kaftan

Hizmet İçeriği

Kocasinan, Kayseri

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, bütçene ve tercihlerine uygun 5 kına organizatöründen ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 750–1.500 TL
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Önerilen Firmalar

By Kınalı Organizasyon Kayseri
49

Kocasinan

By Kınalı Organizasyon Kayseri

BY KINALI...

Nazlım Kına Organizasyon
188 4

Akkışla

Nazlım Kına Organizasyon

Evliliğe adımın ilk basamağı olan ve geleneklerimizde ayrı bir yeri olan kı...

Alaçatı By Kınalı Organizasyon
16

Melikgazi

Alaçatı By Kınalı Organizasyon

12 yıllık bilgi ve tecrübesiyle Türkiye genelinde hizmet vermektedir..Kına,...

Hakkında

Bize göre kına geceleri kendilerine has organizasyonlardır. Osmanlı’dan başlayan evlilik yolundaki bu ritüel günümüzde geleneksel özelliğini kaybetmeye başlamıştır. Bundan dolayı biz Şehri Sanat Organizasyon olarak bu gelenekselliği yitirmemeyi ve devam ettirmeyi amaçlıyoruz. Organizasyonlarımızda da bunu uyguluyoruz. Siz de kendinizi eski zamanlardaki gibi hissettirecek kına gecesi organizasyonu mu istiyorsunuz? O halde hizmetlerimizden bahsedelim.

İlk olarak kına gecelerinde ön plana çıkan şeylerden biri kınanın yakılmadan önce ve yakılma anında kullanılan o muhteşem kına ürünleridir. Gelinin kırmızı bir örtüyle ortada bir sandalyede oturması ve etrafında dönen sevdiklerinin kına türkülerine eşlik ederek ellerinde o meşhur kına tepsisinin olması geleneklerin başında yer alır. Sonrasında ise aile büyüklerinden birinin kınayı geline yakması ve ele giyilen o kına eldivenleri… Bunların hepsini dükkân dükkân dolaşmanıza gerek kalmadan, kına gecelerinizde bizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Ayrıca davul show ve kına ekibi ile de konuklarınıza görsel bir şölen yaşatabilirsiniz. Çeşit çeşit ve renk renk olan bindallı seçeneklerinden dilediğinizi seçebilir, arzunuza göre birkaçını kına gecenizde giyebilirsiniz. Bunların yanı sıra ekibimizde hint kınası uygulayan kişinin bulunmasıyla da konuklarınızın ellerinde minik hatıralar yaratabilirsiniz. Bir yandan size kına yakılırken diğer yandan da sevdiklerinize farklı desenlerde hint kınası uygulaması yaptırabilirsiniz. Tüm bu anlattıklarımızın yanı sıra “Kayseri’de kına gecesi organizasyonu ücretleri nedir?” diye soracak olursanız da 750 Türk Lirası’ndan başlayan fiyatlarla size hizmet verdiğimizi söylemek istiyoruz. Siz de unutulmaz bir kına gecesi yaşamak istiyorsanız, formdan bize hızlıca ulaşabilirsiniz.

İletişim

Ahmet Üvenç

  • Telefon: 0850 241 1758

  • Adres: Delçöne Mah. Mustafa Kemal Paşa Bulvarı Merih Sİtesi 23/b Kocasinan


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.