Umut Aybar Kına Organizasyon*

Umut Aybar Kına Organizasyon
2014 yılından bu yana İzmir ve çevresinde sayısız organizasyonlara ev sahipliği yaptık.

Renkleri ve estetiği, hayaleriniz ile birleştirerek organizasyonların tüm aşamalarında, ödün vermediğimiz ilkelerimizden biri de ''Müşteri memnuniyeti'' olmuştur.

Organizasyon esnasında sizlerin bir parçası olur, güne başlangıçtan after party planlamasına kadar isteklerinize göre profesyonel çözümlerle sizleri karşılarız.

Kurulduğumuz günden beri sizlere her daim ''Hayallerinizin ötesinde'' bir organizasyon hazırlamak için çalıştık.

2014 yılından bu yana kendimizi tekrarlamadan, sürekli yenilenerek ve ürünlerimizi gün ve gün genişleterek sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Umut Düğün Davet organizasyonun en büyük referansı ''Gelin, Damatları'' oldu.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (8)

+ Yorum Yaz
Z&C Zahide & Caner Düğün Tarihi: 10/03/2018

Umut Bey' e ve ekibine göstermiş oldukları sabır, ilgi, alaka ve güler yüzlülüğü için çok teşekkür ediyoruz. Tekrardan ellerine ve emeklerine sağlık, biz çok memnun kaldık düşünenlere kesinlikle tavsiye ediyoruz.

D&O DUYGU & ORHAN Düğün Tarihi: 09/02/2018

Hayatımın en güzel gecesiydi dersem çok mu klişe olmuş olur :) Bu güzel geceyi bana yaşattığınız için bütün ekibe koskocaman sevgiler koskocaman teşekkürler :) İyi ki sizinleydim İyi ki varsınız.. :)

R&T RABİA & TAYFUN Düğün Tarihi: 13/01/2018

Böyle Eğlenceli Böyle Güleryüzlü Bir Ekiple Yolum Kesiştiği Için Çok Mutluyum! O Kadar Eğlenceli Bir Geceydi Ki Hiç Bitsin Istemedik ! Umut AYBAR Kına Organizasyonun Profesyonel Ekibi Ile Herşey Harika Oldu Herkese Tavsiye Ediyorummm!!

D&A deniz & ali Düğün Tarihi: 01/11/2017

Uzun zamandır hep takip ediyordum ve tüm görselleri kendimi hayal ederek düşünüyordum sonunda hayallerim gerçek oldu Umut Aybar kına organizasyon unutulmaz bir organizasyona imza atarak, kına gecemi unutulmaz kıldılar. Üzerinden neredeyse 6 ay geçti ama herkes hala sizi konuşuyor çok teşekkürlerrrrrr....

A&A Arzu & Akin Düğün Tarihi: 13/08/2017

Müthiş insanlar ? herkese tavsiye ederim istediğiniz nedimeleri gönderiyorlar sizle birlikte bütün gece dans edip çılgınlar gibi oynuyorlar çok iyi bı hizmet var bütün ekip sizinle misafirlerle ilgileniyor hep güler yüz şiddetle tavsiye ediyorum ?????

S&B SEÇİL & BÜLENT Düğün Tarihi: 04/08/2017

Kına Gecem de Umut aybar farkını yaşadık ve bundan çok memnun kaldık. Çok mutluyuz mükemmel bir organizasyondu. çok teşekkür ediyoruz.

B&A BENGÜ & ALİ Düğün Tarihi: 08/07/2017

08/07/2017 tarihinde Kına organizasyonumda beraber calısma fırsatı yakaladım. Öncelikle firmanın muhteşem ilgisi tarif edilemeyecek şekilde güzeldi. Ailenizden cok yakın birinin tüm organizasyonu muhteşem şekilde yaptığını düşünebilirsiniz. gece bitiminde herkesin hiç bu kadar muhteşem bir kınaya gitmemiştim sözlerini duymak da cabası oldu... Yapmışken tam yapılmalı diye düsünenler için muhteşem bir ekip. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

D&F Demet & Furkan Düğün Tarihi: 06/10/2017

Unutulmaz bir gece yaşattınız nedime kızların güler yüzlülüğü hizmetleri herşey kusursuz mükemmeldi herkese sizi tavsiye ettim edicemde süpersiniz :)))))

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Umut Aybar Kına Organizasyon ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Umut Aybar Kına Organizasyon hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap