Sibel Kına

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500-2.250 TL

Min. Fiyat

Bornova, İzmir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.250 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

İzmir’de kına organizasyonu yapmak isteyen bir gelin adayıysanız birbirinden özel konseptlerimizle size Sibel Kına Organizasyon’un şahane ekibi olarak profesyonel bir destek sağlıyoruz.

Yıllardır organizasyon sektöründe varlığımızı başarılı bir şekilde sürdürüyoruz. Her çiftin farklı bir hikayesi olduğuna inanarak bizden beklentilerinizi ve hayallerinizi öğrenerek istekleriniz doğrultusunda size özel içerikler üretiyoruz. Daima müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım benimseyerek her şeyin kusursuz olduğu bir hizmet almanızı istiyoruz.

Kına merasiminiz öncesi sizinle tanışarak nasıl bir eğlence düzenlemek istediğinizi tüm ayrıntılarıyla öğreniyoruz. Kına merasiminizin yapılacağı mekanı inceleyerek hangi alana nasıl bir süsleme yapılır diye birlikte karar veriyorsunuz. Sizinle tanıştığımız güne kadar bizden hizmet almış çiftlerimize sunduğumuz ayrıcalıkların neler olduğundan bahsederek aklınızda hizmet politikamıza dair bir fikir oluşmasını sağlıyoruz.

Peki biz ne tür hizmetler sunuyoruz?

Kına eğlencelerinin olmazsa olmaz detaylarından biri elbette kına tahtları oluyor. Beğendiğiniz renk ve modele sahip tahtımızı mekanınızın en göz alıcı kısmına konumlandırıyoruz. İster beyaz isterseniz de altın sarısı detayları olan kırmızı bir taht seçebilirsiniz. Tüllerle sardığımız tahtın etrafına nedime minderleri ve kına sehpası yerleştiriyoruz. Böylelikle kına gecenizin temasına uygun olacak bir kına köşesi oluşturmuş oluyoruz. Kına merasiminiz boyunca size eşlik etmesi için nedime kızlarımızı görevlendiriyoruz. Sizin kaftanınıza ve abiyenize uygun renk ve modelde kıyafetler giydirerek görsel anlamda aranızda bir bütünlük oluşmasını sağlıyoruz. Tüylü tefler, davullar, renkli kuşak şovu için kemer, mumlar ve çiçek aranjmanlarıyla düşlerinizin gerçeğe dönüşeceği eğlenceli bir hizmet sunuyoruz.

Siz de İzmir kına organizasyonu firmaları arasında yer alan Sibel Kına’nın şanslı gelinlerinden biri olmak istiyorsanız sayfa üzerinde yer alan iletişim kanalları yoluyla bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Sizinle tanışmak ve mutluluğunuza ortak olmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Sibel Ömür

  • Adres: Erzene Mah. Kazım Karabekir Cad. No.38 Elkoç Apt. Kat.2 D.5 Bornova, İzmir

Sibel Kına Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!