Cici Catering

0850 241 1758

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

Konak, İzmir

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, bütçene ve tercihlerine uygun 5 kına organizatöründen ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Ewedd Organizasyon
33 2 10

Bayraklı

Ewedd Organizasyon

2012 yılından beri evlenecek çiftlere hizmet veriyoruz. İlk olarak düğün f...

Nursultan Kına Organizasyon
92 10

Karabağlar

Nursultan Kına Organizasyon

Nursultan Kına Organizasyon Siz gelinlerimizin en özel günlerinde yanında ...

Sevim Organizasyon
52 11 11

Bayraklı

Sevim Organizasyon

Geçmişten gününüze kadar ulaşmayı başarmış geleneklerin başında hiç kuşkusu...

Hakkında

Her türlü organizasyon ve davetlerin ikram servisi konusunda gerekli lezzet, kalite, estetik, hijyen, çabukluk ve hareket yeteneği ile yepyeni bir catering anlayışını oluşturmak üzere yola çıkmıştır. Gelişim ve lezzetinin ilk adımlarını 1984’te Cici Meze ile atmış olup, 1994’te Cici Catering markası altında kalite odaklı Catering çizgisi ile kurumsallaşmıştır.

Cici Catering, “Toplam Kalite Yönetimi” ve “Yalın 6 Sigma” çerçevesi altında tamamen cateringe özgü geliştirdiği Kalite Kontrol Departmanı ile hijyen anlayışını ve üstün damak zevkini her daim en üst seviyede tutmayı amaçlamıştır. Teknolojinin sağladığı son imkânlar ve bilgisayar sistemi kontrollü alt yapısı, Cici Catering’in hedeflerini her koşulda bir adım öteye taşımasına yardımcı olur.

Departmanlara ayrılmış personelimiz haftanın belirli gününde; müşteri ilişkileri yönetiminden, hijyen standartlarına, toplam kalite yönetiminden, gıda güvenliğine kadar çeşitli konularda eğitime tabi tutulurlar. Bunun nedeni en iyiyi yakalamak ve sürekli gelişimi sağlamak adına “Önce İnsan Kalitesi” anlayışına olan inancımızdır.

Geçmişten günümüze süzülen ürün, deneyim ve bilgi birikimi, yöresel ve ulusal mutfaklarının zenginliğiyle Cici Catering çatısı altında birleşir ve aşçılarımızın yeteneğiyle bütünleşir. Bu bütünleşme süreci de mutfağımızda yer alan özel kamera sistemi ile internet aracılığıyla canlı yayınla gözlemlerinize sunulur. Daha sonrasında ise; sizlerin arzuları ve gereksinimleri unutulmadan, en ileri yöntem ve teknikler kullanılarak, tüm ürün ve hizmetlerimiz özenle takdim edilir.

İletişim

Burcu Tatlisert

Gozde Kose

  • Telefon: 0850 241 1758

  • Adres: 3/2 Sok. No:4/A Üçkuyular İzmir

Cici Catering Yol Haritası


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.