Vaye Kına Kaftan & Organizasyon

E-posta Gönder

0212 963 0614

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

Evet

Aksesuar Kiralama

2.250-3.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Bağcılar, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 2.250-3.000 TL
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Semazen, Davul show, Kına ekibi, Zenne / oryantal, Kına tepsisi, Kına mumu, Dilek feneri, Kına töreni, Kına müziği, Gelin hamamı, Kına süslemesi, Kına takımı

Kampanyalar ve Paketler

Vaye Kına Kaftan & Organizasyon

Full Paket Kına Organizasyonları %25 İndirimle Sizleri Bekliyor!

Pakete dahil olan hizmetler;

* Taht ve cibinlik
* Bayan DJ
* Full video çekimi (HD) 450 adet fotoğraf (Dijital ortamda)
* 3 Nedime özel dans koreografisi
* 10 tane orijinal Bursa kaftanı seçeneği
* 10 ile 15 adet arkadaş kaftanı
* Yaş kına seremonisi
* 100 paket kuru kına dağıtımı
* El gülleri, el mumları
* Tefler
* Rengarenk kemer
* Kına örtüsü, kına eldiveni
* Damat beyin omuz Yörük şalı ve kına eldiveni
* Shakira kemeri
* Kar spreyi
* Şık karşılama masası
* Karşılamada gül suyu, güllü lokum ve kına şerbeti
* Volkanlı ve konfetili gelin çıkışı şovu
* Çok özel duvak seremonisi
* Çok özel kaftanlı kına çıkışı
* Kaftanlı volkanlı ve konfetili 2. kına çıkışı
* Çok özel dansçı koreografileri

Fırsatı kaçırmayın!

Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Son gün 30/11/2019


Hakkında

Düşlerinizi gerçekleştirmek için Vaye Kına Kaftan & Organizasyon’u kurduğumuzda 15 yılı aşkın süredir kına merasimleri tasarlıyorduk. Uzman kadromuzla birlikte markamızı yarattığımızda size özel davetler için hazırlanmaya da başladık. Çünkü hedefimiz fark yaratan konseptlerle, hayal ettiğiniz her şeyi gerçekleştirmek. Ancak en önemlisi tüm hayallerinizi eksiksiz bir şekilde tek bir çatı altına topladık. Nasıl mı? Hemen anlatalım:

Öncelikle sizin için en iyiyi hedefleyen organizasyon sorumlumuzla görüşmeler düzenliyoruz. İsteklerinizi öğreniyor ve detaylı bir planlama yapıyoruz. Bu sayede davetinizin konsepti için, gece boyunca ihtiyacınız olacak kına malzemeleri, süsleme ve aksesuarları temin etmek için hazırlıklara başlıyoruz.

İlk olarak salon süslemelerini yapıyoruz. Sevdikleriniz için konsept renklerinizde masa düzeni oluşturuyoruz. Masalarda, çiçek ve aksesuarlara da yer veriyoruz. Konuklarınıza dağıtılacak; kuru kına, el mumu, tef ve aksesuarlar için bir kına masası da dekore ediyoruz. Unutulmaz bir kına merasimiyle devam edecek gecenizi karşılama töreniyle başlatıyoruz. Burada kına şerbeti, lokum ve gül suyu ikramımız oluyor. Tercih ettiğiniz tüm seremoniler için nedimelerimizle koreografi ve hazırlıklar yapıyoruz. Kar, volkan ve konfeti gösterileriyle salona girişlerinizi eğlenceli kılıyoruz.

Üstelik 10 adet orijinal Bursa kaftanımız arasından tercih yaparak davetinize uyum sağlamanız da mümkün. Şal, eldiven, damat omuz örtüsü ve kına örtüleriniz de ekibimiz tarafından temin edilecek. 10 ila 15 arkadaşınız için de kaftan kiralama hizmeti sunuyoruz. Düşünsenize, rengârenk kaftanlarımızdan dilediğinizi seçebilecek ve kına tahtınızda peri masallarındaki gibi görüneceksiniz… Kırmızı renkteki taht altın sarısı işlemeleri; modeline ve tarzına uygun kına takımı, birbirinden özel aksesuarlar, minder ve dekorlarla dikkat çekecek. Cibinliğiyle takımı tamamladığımız köşede kına takı ve çiçeklerle huzurlu bir alanda yerinizi alacaksınız.

Tüm bu hizmetlerle Bağcılar kına organizasyonunuzu benzersiz kılmanın yanında şehrin her yerinde yanınızda olabiliriz. Arzu ettiğiniz salon, davet alanı ve hamam düzenlemesini yapabiliriz. Fakat farklı bir salon seçimi yaptıysanız; DJ için hazırlık teknolojik alt yapı hazırlıkları da yapmamız gerekebilir. Salonumuzda düzenleyeceğiniz davetler için ise, zaten son derece kaliteli bir şekilde donatılmış; ses, sahne, ışık ve iklimlendirme sistemleri mevcut.

Vaye Kına Kaftan & Organizasyon ekibiyle unutulmaz bir gece ve özgürce eğlence için hazırsınız! İstanbul kaftan kiralama ve organizasyon hizmetlerimizden yararlanmak için yapmanız gereken ise bu sayfanın üst kısmında yer verdiğimiz iletişim bilgilerini kullanmak.

İletişim

Tezcan Taşcar

Ezgi Gökoğlan

  • Telefon: 0212 963 0614

  • Adres: Hürriyet Mah. Atatürk Cad. No: 11 İnsa İş Merkezi kat 3 İç Kapı No: 31 GüneşliYorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!