Sade Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

Min. Fiyat

Avcılar, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500 TL'den az
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına süslemesi, Hint kınası, Bindallı / Kaftan, Semazen, Davul show, Zenne / oryantal, Kına takımı, Kına ekibi, Dilek feneri, Kına mumu, Kına tepsisi, Gelin hamamı, Kına müziği, Kına töreni

Hakkında

Kına gecelerinin aranılan firması; Sade Organizasyon Avcılar ile unutulmaz olmaya ne dersiniz?

Özlem Tekçe önderliğinde organize ettiğimiz etkinliklerde ağırlıklı olarak ekipman kiralama hizmeti sunuyoruz. Ayrıca düğün ve mekân tasarlama hizmetimiz de bulunuyor. Sade Organizasyon ekibi olarak isteklerinizden ilham alıyor, tam da istediğiniz gibi bir organizasyon tasarlıyoruz.

Her yeni organizasyonda telaşınıza ve mutluluğunuza ortak olmaktan kıvanç duyuyoruz. Tüm detaylarını özenle hazırladığımız kına gecelerini unutulmaz kılmak için hazırız. Günümüzde hızlı gelişen ve değişen törenlere uyum sağlamak amacıyla trendleri takip ediyor, biz de kendimizi geliştiriyoruz.

Sade Kına Organizasyon hangi hizmetleri sunuyor?

-4 farklı pakete sahibiz. Farklı içeriklere sahip olan paketlerimizi inceleyerek size en uygun olan paketi seçebilirsiniz. Tüm paketlerimizde genel olarak sağladığımız hizmetlerden bahsedelim.
-Kına ekibimizle kına gecenizin sürecini takip ediyor, istediğiniz detaylara yer veriyoruz.
-Daha önce beraber çalıştığımız gelin adaylarının müzik listelerini bulunduruyor, en uygun olanı seçmenizi sağlıyoruz.
-Kına tahtınızı dilediğiniz gibi süsleyebiliyorsunuz. Arzu ettiğiniz renge sahip cibinliği seçebilirsiniz.
-Nedime minderleri de unutmuyoruz. Üstelik nedimeleriniz için birçok aksesuar temini de sağlıyoruz. Nedime bilekleri, taçları ve birçok süslemeyle birlikte eşsiz bir organizasyon sizi bekliyor.
-Talep ettiğiniz renk ve bedene göre bindallı hizmetimiz de bulunuyor. Bursa modeli diye adlandırılan bindallı seçeneğimizi kiralayabiliyorsunuz. Eğer farklı modelleri de görmek isterseniz organizasyon sorumlumuza iletebilirsiniz.
-Davetlilerinizi karşılama personellerimizle karşılıyor, ikramlarda bulunuyoruz. Kişiye özel bir karşılama panosu hazırlıyoruz. Davetlileriniz özenle hazırladığımız bu alandan giriş yapıyorlar.
-Gelin hanıma özel olarak gelin örtüsü, duvağı ve eldiveni de istediğiniz renklerde sunabiliyoruz.
-Nedimelerin yardımıyla davul ve tefler eşliğinde bir gelin çıkışı seremonisi hazırlıyor, özel sahne şovlarıyla geceyi güzelleştiriyoruz.
-Kına tepsisi, sepetini kişiye özel olarak tasarlıyoruz.
-Davetlilere dağıtılmak üzere 100 kişilik kına kutularını masalara yerleştiriyor, özel bir alan yaratıyoruz. Payetli kumaştan hazırlan masa örtüsüyle güzel bir görüntü elde ediyoruz. Burada -10 adet tef, 10 adet halay mendili, 12 adet el mumu, 12 adet el gülü ve gelin hanımın arkadaşları için 10 adet kaftan bulunuyor.
-Damat beyi de unutmuyoruz. Yelek ve yeşil örtüsünü de biz de bulabileceksiniz.

Sağladığımız hizmetler tabii ki bunlarla sınırlı değil. Eğer siz de Sade Kına ve Davet Organizasyon hakkında bilgi almak isterseniz; sayfa üzerinde yer alan formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butona tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Merkez Mahallesi, Reşitpaşa Caddesi Kıta Sokak, 34210 Avcılar/İstanbul

Sade Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!