Pınar'la İlk Adım Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

Evet

Aksesuar Kiralama

1.500-2.250 TL

Min. Paket Fiyatı

Avcılar, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, bütçene ve tercihlerine uygun 5 kına organizatöründen ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.250 TL
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Önerilen Firmalar

Jasmin Kına & Kaftan Organizasyon
63 1 4

Şişli

Jasmin Kına & Kaftan Organizasyon

Tamamen müşteri memnuniyeti üzerine kurulu Jasmin Kına & Kaftan Organizasyo...

Kınadayız
186 17 17

Bayrampaşa

Kınadayız

Kültürümüzde önemli bir yeri olan kına ve bekârlığa veda partinizi Kınadayı...

Magic Henna
27

Beşiktaş

Magic Henna

2011 yılından beri organizasyon sektöründe Magic Henna ismiyle hizmet veriy...

Hakkında

1 yıldır aktif olarak organizasyon işinde faaliyet gösteriyoruz. Güler yüzlü ekibimiz ve profesyonel hizmetimizle birlikte siz değerli çiftlerimiz için her şeyi kolaylaştırıyoruz. Kalabalık bir ekip olarak organizasyonda herhangi bir aksaklık yaratmadan işin sonunda sizi mutlu edebilmek için hizmet veriyoruz. İşimizi severek ve büyük bir heyecanla yapıyoruz.

Bizim için bazı önemli noktalardan bahsetmek istiyoruz. Bunlar ilki:

Kişiye özel konsept. Hem siz çiftlerimizin için hem de ailelerinizin söylediklerini dikkate alarak çeşitli konseptler yaratıyoruz. Var olan konseptlerimizden de ekleme çıkarma yapabiliriz. Sınırları esnek olan bir yapıya sahibiz. “Paketimiz bu”, “Konseptimiz bu şekilde” deyip bir kenara asla çekilmiyoruz. Mutlu olmanız için gerekli değişikliklerle farklılaştırma yapıyoruz. Ya da bambaşka bir konsept yaratıyoruz sizin için.

Bir diğeri ise:

Oldukça fazla kaftan çeşitliliğimiz var. VİP paketler için kişiye özel kaftanlarımız da söz konusu. Bu paket kapsamında eğer isterseniz sizin için özel bir kaftan yaptırıp, satın alıyoruz. Kına gününüz de giydikten sonra da kaftan bizde kalıyor. Bu şekilde Kına gecenizi yöresel kıyafetinizle geçiriyorsunuz. Özetle Pınar’la İlk Adım Organizasyon kına organizasyonu imzalı bir gece geçirmiş oluyorsunuz.

Son olarak:

Paketler çerçevesinde birçok kına konseptimiz söz konusu. Farklılaştırmak adına birçok değişiklik de yapabiliriz. Hatta yöresel kına gecesi konsepti altında gelenek ve göreneklerinize ait kına gecesiyle de gecenizin tadını çıkarabilirsiniz.

Özetle Pınar’la İlk Adım Organizasyon kına organizasyonu imzalı bir gece geçirmiş oluyorsunuz. Birçok organizasyon da olduğu gibi kına için de kaliteli ve farklı hizmet anlayışımızı koruyoruz. Hatıralarda güzel kalmasını istediğiniz bir kına organizasyonu için yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Pınar Taban

  • Adres: AvcılarYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.