Naz Kına Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500 TL'den az

Min. Fiyat

Bayrampaşa, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500 TL'den az
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına süslemesi, Kına takımı, Kına ekibi, Hint kınası, Davul show, Kına mumu, Kına tepsisi, Kına müziği, Kına töreni

Hakkında

Düğüne giden bu heyecanlı süreçte kuşkusuz ki gelin adayları için önemli gecelerinden biri kına geceleri!

2010 yılından beri kına gecesi organizasyonlarına yenilikçi anlayışımızla beraber renk katıyor, gelin adaylarının memnuniyetini sağlıyoruz. Naz Kına Organizasyon olarak kusursuz bir kına organizasyonu için gereken her şeye sahibiz. Her bütçeye uygun kına paketlerimizle de İstanbul’daki gelin adayları için ideal seçim haline geliyoruz.

Günümüzde farklı konseptlerde düzenlenen kına gecesi organizasyonları profesyonel ekiple beraber daha güzel hale geliyor. Biz Naz Kına Organizasyon İstanbul adresinde sizlere özel kına organizasyon paketleri sunuyor, avantajlı fiyatlarımızla da mükemmel bir gece geçirmeniz sağlıyoruz.

Kaftandan başlayarak kına geceniz için gerekli olan tüm malzemeleri size ulaştırıyoruz. Peki kına geceleriniz için hangi fırsatları sunuyoruz?

Ekonomik, standart ve lüks olmak üzere 3 ayrı paketimiz bulunuyor.

Ekonomik paketimizde bulunan hizmetleri kısaca anlatalım: Şık tepsi ile misafirlerinize lokum ve gül suyu ikramında bulunuyoruz. 2 kişilik özel kostümlü nedime kızlarımı misafirlerinizi karşılıyor. Kına geceniz için kadın DJ ve geniş müzik arşivi sunuyoruz. Kına tahtı ve cibinliğini konseptinize uygun olarak düzenliyoruz. Yer minderlerini özenle seçiyor, nedimelerinizin de rahat etmesini sağlıyoruz. Ekonomik paketimizde bindallı hizmetimiz de bulunuyor.

Tabii ki paketlerimiz farklılık gösteriyor. En önemli fark ise nedime sayısı oluyor. Ekonomik pakette 2 nedimeniz bulunuyorken lüks pakette size yardımcı olan kişi sayısı daha fazla. İçeriği inceleyerek size en uygun olan paketi seçebilir, özel gününüzde davetlilerinizi sunduğumuz hizmetlerle büyüleyebilirsiniz.

Paketlerimizin içeriğini bizimle buluştuğunuzda anlatabilir, talep ederseniz sizin için yeni bir paket bile tasarlayabiliriz. Özel istekleriniz için birçok hizmetimiz bulunuyor. Semazen, zeybek ya da oryantal şovlarda düzenleyebiliyor, gecenize renk katabiliyoruz.

Osmanlı, Hint ya da prenses konseptinde bir organizasyon hayal ediyorsanız doğru adres biziz. Sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak bilgilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız için sizi bekliyoruz. Hayallerdeki kına gecesi organizasyonuna ulaşmak işte bu kadar kolay!

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Kartaltepe Mah., Çukurova Cad., 34040 Bayrampaşa

Naz Kına Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!