Mia Tasarım & Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

2.250-3.000 TL

Min. Fiyat

Avcılar, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 2.250-3.000 TL
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Dilek feneri, Hint kınası, Kına mumu, Kına süslemesi, Kına töreni, Kına takımı, Kına müziği

Hakkında

İstanbul’da uzun süredir kına gecesi, bekarlığa veda partisi, baby shower ve doğum günü organizasyonları düzenleyen Mia Tasarım & Organizasyon olarak mutlu günlerinizde yanınızda olmaktan ve mutluluğunuzu paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz!

Düzenlediğimiz tüm bu organizasyonlardan elde ettiğimiz tecrübe sayesinde şimdi de sizin davetinizi mükemmelleştirmek istiyoruz. Tüm istek ve düşüncelerinizi organizasyon sorumlumuza ileterek hayal ettiğiniz ortamı bize anlatabilirsiniz. Sizden düşüncelerinizi öğrendikten sonra bizim için en büyük sorumluluğumuz başlamış oluyor; hayalleri gerçeğe çevirmek…

Kına geceleri düğünler öncesinde düzenlenen ve eğlenceli geleneklerin gerçekleştirildiği bir organizasyon. Bu davetler genelde düğününüze katılacak davetli sayısından daha az kişinin katılımıyla gerçekleşiyor ve daha rahat eğlenebiliyorsunuz. Kına gecenizde sadece mutluluğunuzu paylaşmaya ve eğlenmeye odaklanmanız için güler yüzlü ve profesyonel ekibimiz tüm detayları titizlikle düşünüp hazırlıyor. Mia Organizasyon İstanbul’da en beğenilen organizasyonları hayata geçiren firmalardan biri. Kına gecenizde en göz alıcı nokta olacak kına tahtınızı yanında cibinliği, kına minderleri, kına puflarıyla birlikte hazırlıyoruz. İstediğiniz konseptin renklerine uygun olarak tasarlanan kına tahtımızı gördüğünüzde oldukça mutlu olacağınızı düşünüyoruz. Ayrıca kına gecelerinin vazgeçilmez kıyafetleri bindallı ve kaftanlar da hazır olarak giyilmeyi bekliyor. Gecenizde eğlenceyi doruklarda yaşamanız adına sizin onayınızdan geçen şarkıları gelişmiş ses sistemlerimiz ile beğeninize sunuyoruz. Kına ekibimiz ise gerçekleştirdiği şovlarla misafirlerinizi daha da keyiflendiriyor. Oturma düzenimizi kına gecenize katılacak konukların sayısını göz önünde bulundurarak organize ediyoruz. Böylece hem eğlenmeye hem de ferah bir şekilde oturmaya yeriniz oluyor.

Kına gecenizi düzenleme sorumluluğunu Mia Davet Organizasyon’a vermek isterseniz bizimle irtibata geçmek oldukça basit. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayarak avantajlı fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz. Mutluluğunuza ortak olmak için sizden haber bekliyoruz!

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Avcılar/İstanbul

Mia Tasarım & Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!