Magic Henna

Magic Henna

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

Beşiktaş, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı1.500-2.250 TL
  • Aksesuar kiralama var mı?Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına süslemesi, Semazen, Kına takımı, Kına ekibi, Davul show, Zenne / oryantal, Kına tepsisi, Kına mumu, Dilek feneri, Gelin hamamı, Kına müziği, Kına töreni

Hakkında

2011 yılından beri organizasyon sektöründe Magic Henna ismiyle hizmet veriyoruz. Edinmiş olduğumuz tecrübeler doğrultusunda her şeyin mükemmel ilerlediği ve müthiş eğlenceli etkinliklere imza atıyoruz. Günümüzde bekârlığa veda eğlencesi olarak anılan ancak eski yıllardan beri geleneğimizde kına gecesi ismiyle var olan organizasyonlara büyük bir keyifle hizmet veriyoruz. Kına gecesi yapmayı düşünen ama içeriğinin nasıl olmasına bir türlü karar veremeyen bir gelin adayıysanız ayrıcalıklı konseptlerimiz ve işinde uzman ekibimizle düşlerinizi süsleyen bir eğlenceyi sizin için özel olarak tasarlıyoruz.

Ömrünüzün sonuna kadar hatırlayacağınız sihirli bir gece ve unutulmaz bir eğlence için yanınızda olmaktan ve size hizmet etmekten mutluluk duyacağımızı öncelikle bilmenizi isteriz. Ekibimizle İstanbul kına organizasyon firmaları arasında adımızdan söz ettirmeyi başardığımızı gururla söylemek isteriz. Kına gecenizi sizin yerinize tasarlıyor ve her şeyi yönetiyoruz. Nedimelerimizi seçmiş olduğunuz konsepte uygun renk ve kıyafetlerde giydiriyoruz. Kanatlı beyaz melekler, renkli abiyeler, hemşire, polis, meyve dolu şapkalarla fırfırlı etekler, kırmızı başlıklı kız, siyah parlak şapkalar, siyah payet elbiselerle nedimelerimizi giydirdiğimiz kıyafet örneklerinden bazıları olduğunu söyleyebiliriz. Aksesuar kiralama hizmetlerimizle de size ve sevdiklerinize kolaylık sağlıyoruz. Dans şovlarımız ve farklı tasarımlarımızla hafızalara kazınacak muhteşem bir gece için sizinle tanışmayı bekliyoruz. Sihrin gücüyle tanışmak için acele edin! Kına gecesi konseptinizle davetinize katılan herkesi büyülemek istiyorsanız yapmanız gereken tek şeyin bize ulaşmak olduğunu bilmelisiniz.

Bizim hakkımızda daha ayrıntılı bilgi almak, etkinliklere özel paketlerimizin içeriklerini öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Magic Henna’ya ait iletişim bilgileri ile bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Bize ulaşmanın bir başka alternatif yolu ise yine sayfanın üstünde bulunan iletişim formunu Magic Henna için eksiksiz bir şekilde doldurularak ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

  • Adres: Ortaköy Mah. Şair Necati Sk. No:15 D:2

Magic Henna Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Magic Henna firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.