İpar Organizasyon

E-posta Gönder

İpar Organizasyon

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

3.000-4.000 TL

Min. Fiyat

Esenyurt, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 3.000-4.000 TL
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Kına mumu, Kına tepsisi, Dilek feneri, Kına takımı, Kına süslemesi

Hakkında

İstanbul’da kına gecenizi özel dokunuşlarla şık bir konsepte dönüştürecek İpar Organizasyon ailesi ile tanışın! Yıllar önce küçük kına ve nişan hediyeleri tasarlayarak başladığımız maceraya organizasyonlar tasarlayarak devam ediyoruz. Hiç durmadan kendini geliştiren ve yenileyen ekibimizin sektörde edindiği tecrübelerle hayal ettiğiniz gecede en şık düzenlemeleri yapmak için çalışıyoruz. Güzel bir gece geçirmenizi isteyen profesyonel ekibimizle ihtiyacınız olan her şeyi en ince ayrıntısına kadar tasarlıyor, hayallerinizi gerçekleştirmek için daima büyük bir özenle hazırlıklar yapıyoruz.

Kına gecenizin konseptini belirlediniz mi? Dilerseniz, organizasyon sorumlumuzun uzman bakış açısıyla karar vermenize yol gösterici olabiliriz. Zaten bu yüzden tüm detayları konuştuğumuz bir görüşme düzenliyoruz. Hayal ettiğiniz gece için isteklerinizi öğreniyor, kına süslemeleriyle mekan düzenlemelerine başlıyoruz. Geleneksel kına konsepti esintileri ile modern tarzı bir araya getiriyor ve kırmızı rengin ağırlıklı olarak kullanıldığı bir atmosfer yaratıyoruz. Taht ve cibinlik ile şık bir kına köşesi dekore ediyor, mekan şıklığını davet alanında yaptığımız zarif dokunuşlarla tamamlıyoruz.

Sizin şıklığınızı da konseptiniz kadar önemsiyor, renk renk model model kaftanlarımızdan dilediğinizi seçmeniz için Esenyurt’taki mağazamızda görüşme düzenliyoruz. İstanbul kına gecesi organizasyonunuz için çözüm ortaklarından da destek alıyoruz. Bu sayede konuklarınızı özel ikramlarla en iyi şekilde ağırlıyor, gece boyunca kesintisiz eğlence için müzik ziyafeti sunuyoruz. Nedimelerinizle dans şov hazırlayarak kesintisiz eğlencenizi şekillendirebileceğinizi de söylemeden geçmeyelim. Tüm hayallerinizi gerçekleştirmek ve sizinle tanışmak için heyecanla bekliyoruz.

Peki, İstanbul’da kına organizasyonlarınız için İpar ailesiyle çalışmak için ne yapmalısınız?

Basit, sayfanın üst kısmında yer verdiğimiz iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamalısınız. Bu sayede sunduğumuz hizmetler, çözüm ortaklarımız ve fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Hâlâ neyi bekliyorsunuz, gelin hayallerinizi gerçekleştirelim!

İletişim

İparhanım Bozkurt

  • Adres: Barbaros Hayrettinpaşa Mah. (Atatürk Mah.) 2293 Sok. (510 Sok) Çağdaşkent Sitesi D04 Sitesi Esenyurt

İpar Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!