Fink Organizasyon

Fink Organizasyon

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

Kadıköy, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.250 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Zenne / oryantal

Hakkında

Kına geceleri İstanbul’da Fink Organizasyon ile renkleniyor. Üstelik Fink Organizasyon Ankara’da da hizmet veriyor!

“Fink” adını almamızın nedeni anlamından dolayı. Tamamen Türkçe bir kelime olup özgürce gezip dolaşma, eğlenme anlamına geliyor. Bize tam da organizasyon firmamızı tamamlıyor gibi geldi. Çünkü biz davetleriniz için şehir şehir dolaşıyor, keyifli anlar yaşatmak için çalışıyoruz. Gecenizi organize ederken eğleniyor, işimizi severek yapıyoruz.

Ekibimiz yaratıcı, dinamik, yenilikçi olarak tanımlanabilir. Kendimizi geliştirmek için trendleri takip ediyor, nasıl bir kına gecesi talep ediyorsanız istediğiniz dekor ve aksesuarlara gecenizde yer veriyoruz. Eğer aklınızda bir konsept varsa hemen çalışmalara başlıyor, mekânı dilediğiniz renklere sahip örtüler, çiçekler, şamdanlar ve kına malzemeleriyle renklendiriyoruz. Eğer hangi konsepti seçeceğinize karar veremediyseniz danışmanlarımız size yol gösterebilir, tema önerilerinde bulunabilir.
Bizi İstanbul kına organizasyon firmalarından ayıran birçok özelliğimiz var. En önemlisi ise kına sahibi gelin adayının isteklerini icra edebilmek için çok çalışıyor olmamız ve memnuniyetlerini önemsememiz. Çünkü birebir ilgileniyor, organizasyon öncesinde bir araya geldiğimizde keyifli bir sohbet eşliğinde istediğiniz detayları öğreniyoruz. Gelin hanımla iyi iletişim içinde olmak doğru geceyi yaratabilmek için çok önemli.

En önemli özelliğimiz ise kına ile ilgili tüm süreci tek bir firmayla birlikte yürütebilmeniz. Kına tahtı, nedime eşyaları, hediyelikler, bindallı ve kaftan hizmeti olmak üzere aklınıza gelebilecek her konuda size yardımcı oluyor, hayalinizi yaşamanızı istiyoruz. Birlikte çalıştığımız müzisyen ve fotoğraf sanatçısı arkadaşlarımızla da geriye kalan hizmetleri tamamlıyoruz.

Neden bizi seçmelisiniz?

Çünkü birçok hizmeti sunarken gelin adayının bütçesini de düşünüyoruz. Farklı hizmet içeriğine sahip kına paketleri oluşturduk. Kına gecesi için düşük bir bütçe oluşturmuş gelin adaylarına da hizmet verebiliyorken kına gecesini ihtişamlı bir şekilde organize etmek için büyük bir bütçe ayıran çiftlere de hizmet verebiliyoruz. Biz her gelin adayının hayallerini gerçekleştiriyoruz. Bu yüzden bizimle iletişim kurmalı, hayallerinizdeki organizasyon için doğru paketi seçmelisiniz.

Bize ulaşmak için sayfanın üst kısmında yer alan Fink Organizasyon iletişim formunu doldurduktan sonra bilgileri bize göndermek için “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı unutmayın.

  • Adres: Osmanağa, Söğütlü Çeşme Cd No:64, 34714 Kadıköy/İstanbul


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Fink Organizasyon firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!