Erna Organizasyon

1

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

2.250-3.000 TL

Min. Fiyat

Maltepe, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 2.250-3.000 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

Kalite ve güler yüzü ilke edinen; genç ve yetenekli ekibiyle, özel gün sahiplerinin memnuniyetini esas alan bir firmayız. Sürekli kendini yenileyen, yaratıcı, disiplinli ve detaycı bir anlayışla başarı grafiğimizi her geçen gün yükseltmeye devam ediyoruz. En özel ve anlamlı günlerinizi, unutulmaz kılmak amacıyla, sektördeki yerimizi koruyoruz. Kına gecenizi, işini böylesine titizlikle yapan bir firmaya emanet etmek isterseniz, İstanbul Maltepe kına organizasyonu arasında, Erna Organizasyon ailesi olarak, ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyarız!

Kına geceniz için öncelikle, hayalinizde neyin olduğunu soruyoruz. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için de hazırlıklarımıza başlıyoruz. Sade veya gösterişli fark etmeksizin, her çeşit organizasyon için ekipmana sahibiz. Organizasyon gününüz geldiğinde, sabahın ilk ışıklarıyla birlikte, seçtiğiniz mekana gidiyoruz. İlk olarak, masa ve sandalyeleri davetli sayınıza göre düzenliyoruz. Tiffany tarz veya ahşap sandalyelerimin, yuvarlak masalarla uyumu muhteşem görünecektir. Masaların üzerini dilerseniz, koyu renkte örtülerle ve aksesuarlarla süsleyebiliriz. Bunun yanında, eğlencenizin gece boyu hız kesmemesi için, ses ve aydınlatma sistemimizi kuruyoruz ve misafirlerinizi beklemeye başlıyoruz.

Misafirleriniz geldiğinde onları, lokum ve gül suyu ikramıyla karşılıyoruz. Bu sırada siz de nedimelerimizle birlikte yapacağınız dans gösterisine hazırlanıyorsunuz. Sizin salona girişiniz ise, adeta görsel bir şölen niteliğinde oluyor. Seçtiğiniz bindallıyla birlikte, atmosfere uyumlu bir görüntü sergiliyoruz ve kına merasiminize geçiyoruz. Özel süslenmiş kına tepsimiz ve yakın arkadaşlarınıza dağıttığımız kaftanlar eşliğinde, kınanız yakıldıktan sonra hemen bu hüzünlü havayı dağıtmak için, eğlenceli şarkılara kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Kına gecenizin sonunda misafirlerinize, kuru kına ve minik hediye ikramlarında bulunuyoruz. Böylece, bu özel gecenin ardından, unutulmayacak anılara sahip oluyorlar.

Siz değerli çiftlerimize sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Kararınızı verdiyseniz ve bu özel gecenizi düzenlememizi isterseniz; Maltepe kına organizasyonu fiyatları için, sayfanın en başında yer alan iletişim numarasından bize ulaşabilirsiniz!

İletişim

Esra Amcaoğulları

  • Adres: Bağdat Cad. Azizbey Sok. No:8 D:2 Küçükyalı

Erna Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!