Ecem Kına Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

Evet

Aksesuar Kiralama

2.250-3.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Avcılar, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 2.250-3.000 TL
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Hint kınası, Bindallı / Kaftan, Kına mumu, Kına süslemesi, Kına tepsisi, Kına töreni, Kına takımı, Kına müziği, Kına ekibi

Önerilen Firmalar

Lehenga Kına Kaftan Organizasyon
53 7 6

Beşiktaş

Lehenga Kına Kaftan Organizasyon

Düşlerinizi gerçeğe dönüştüren masal gibi bir kına gecesi yaşamak istiyorsa...

Renk Kına Organizasyon
24 2 5

Beşiktaş

Renk Kına Organizasyon

2016 yılında Renk Kına Organizasyon adı ile kurduğumuz firmamız ile İstanbu...

Bi Organizasyon
2

Avcılar

Bi Organizasyon

İsteklerinizi göz önünde bulundurarak hayal ettiğiniz kına gecesini hayata ...

Hakkında

Hayallerinizdeki kına gecesini organize etmek için bir organizasyon firması arıyorsanız Ecem Kına Organizasyon’da düşlediğiniz davete ulaşma imkânına sahip olacaksınız!

Kına geceleri düğün öncesinde kültürümüzde önemli bir yere sahip eğlencelerden biri. Bu gecelerde gelin ve damat adayları misafirleri ile beraber gönüllerince eğleniyorlar. Keyifli bir kına gecesi organize etmek ise pek çok farklı detayı aynı anda düşünmeyi gerektiriyor. Bu yükü sizin omuzlarınızdan alarak İstanbul kına organizasyon şirketleri arasında itibarlı bir konuma sahip olmamızı sağlayan güler yüzlü ekibimiz ile titiz bir çalışma yürütüyoruz.

Kına gecenizde hayal ettiğiniz ortamı oluşturmak için öncelikle isteklerinizi en iyi şekilde bilmemiz gerekiyor. Bu sebeple organizasyon sorumlumuz tüm planlama sürecinde yanınızda oluyor. Gecenize dair tüm istek ve düşüncelerinizi organizasyon sorumlumuza iletebilirsiniz. Bu istekler doğrultusunda ortaya çıkan konsepti hayata geçirmek için ekibimiz gerekli dekor ve aksesuarları bir araya getiriyor. Düzenlediğimiz kına gecelerinde karşılama masasında misafirlerinizi karşılama imkânına sahip oluyorsunuz. Yine kına gecelerinin en önemli detaylarından biri olan kına tahtı ve cibinliği de kullanımınıza hazır bir şekilde salonu süslüyor olacak. Gelinimiz ve arkadaşları için kaftan ve bindallı sağlama imkânına da sahibiz. Davul, konfeti ve volkan şovlarıyla gecede eğlencenin dozunu da arttırıyoruz. Özel DJ eşliğinde sevdiğiniz şarkıları dinlerken dans etmek isterseniz bu fırsat da Ecem Kına Organizasyon kalitesi ile sizinle buluşuyor. İstediğiniz konseptin gecenin tamamına hâkim olduğu bir davette eğlenmek misafirlerinizi de oldukça mutlu edecektir.

Hayatınızın en mutlu günlerinden birinde düzenleyeceğiniz kına gecenizi Ecem Kına Organizasyon ile hayata geçirmek ve İstanbul kına organizasyon fiyatları arasında en uygun olanlara erişmek için yapmanız gereken çok basit. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Ecem Tohumcu

  • Adres: İstanbul

Ecem Kına Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.