Aslı Türker Events

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500-2.250 TL

Min. Fiyat

Sarıyer, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.250 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

Başta kına gecesi olmak üzere; düğün, bireysel davet, sünnet düğünü, nişan, doğum günü gibi birçok organizasyon ve özel günlerinizde, özenle seçilen mekanlarda profesyonel ekibimiz ile size ve konuklarınıza unutulmaz anlar yaşatmayı hedefliyoruz. Sürekli yenilen trendleri yakından takip edip her geçen biraz daha büyüyerek başarılarımıza yenilerini eklemeye devam ediyoruz. Amacımız; müşterilerimizin hayallerini, arzularını gerçeğe dönüştürmek ve geleceklerinde unutulmaz bir iz bırakmaktır.

Peki İstanbul kına organizasyon firmalarından biri olarak nasıl bir süreç yönetiyoruz?

Sayfadaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaştığınızda aklınızdaki soruları yanıtlayıp bir ön görüşme tarihi belirliyoruz. Bunu yapma amacımız hem sizi daha yakından tanımak hem hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi verip planlama yapabilmek. Siz değerli gelin adaylarımız için hazırladığımız birbirinden güzel kına paketlerimiz bulunuyor. Sunduğumuz bu paketlerden bütçenize göre seçim yapabiliyorsunuz. Tercih ettiğiniz hizmetleri dikkate alarak kına gecenizin akış planını da oluşturduktan sonra geriye sadece kına yapacağınız tarihi beklemek kalıyor.

Renkli tefler, farklı model alternatifleri bulunan kına tahtı ve nedime kızlarımızın yaptığı müthiş dans gösterisi… Tecrübeli organizatörlerimizin kına geceniz için sunduğu birkaç hizmet bu saydıklarımız. Tabi hizmetlerimize ek olarak, kına gecenizi yapacağınız mekanın süslenmesinden misafirlerinize vereceğiniz hediyelik kınalara, kaftan seçiminizden kına merasime kadar her detayı sizin yerinize düşündüğümüzü bilmelisiniz. Bu sayede tüm ihtiyaçlarınızı tek bir adresten karşılayacak, başka firma ararken zaman kaybı yaşamayacaksınız.

Şimdiye kadar birçok gelin adayının hayallerini gerçeğe dönüştürdük. Şimdi de sizin heyecanınıza ortak olmak istiyoruz. Eğer hakkımızda daha fazla bilgi alıp İstanbul’da kına organizasyonları fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz, sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Kına gecesini bir şölene dönüştürdüğümüz gelinlerimizden olmanız dileğiyle...

İletişim

Aslı Türker

  • Adres: Tarabya Üstü Cumhuriyet Mah. Arabayolu Cad. Doğru Sok. No:3/A Tarabya

Aslı Türker Events Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!