Artı Davet Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500 TL'den az

Min. Fiyat

Büyükçekmece, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500 TL'den az
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

5 senedir Artı Davet Organizasyon adıyla sektördeki 10 yıllık deneyimimle sizinle buluşuyoruz. İşinde profesyonel ve güler yüzlü ekibimiz ile en özel günlerinizi en ince ayrıntısına kadar planlıyor, sevdiklerinizle paylaşacağınız bu mutlu günlerinizi organize ediyoruz.

Çalışma alanımız sadece İstanbul ile sınırlı kalmayıp diğer şehirlere kadar yayılım gösteriyor. Böylece her yerde sizinle buluşabiliyoruz.

Düğününüz öncesinde gerçekleşecek kına geceniz için istediğiniz konsepti hayata geçirebiliyoruz. Osmanlı tarzını günümüze uyarlamak isteyen gelin adaylarımız için “gelin hamamı” yerinde bir tercih olacaktır mesela. Son yıllarda yüksek talep gören Hint organizasyon konseptini de unutmuyoruz. Hint kınası ile hint gelinlerinin kullandığı desenli kına uygulamasını siz de sevdiklerinizle deneyimleyebilirsiniz.

Zaten koşturmalı ve stresli bir süreçte olduğunuzu biliyoruz. Bu sebeple kına gecenizi en rahat şekilde geçirmeniz için çalışıyoruz. Kına mumu, tepsisi ve takımı gibi detaylar için sizi bir arayış içerisine daha sokmuyoruz. Her şeyi sizin için temin ediyoruz. Ekstra hiçbir şeyi düşünmenize gerek kalmadan her şeyi sizin için sağlıyoruz.

Kına töreninizi kına müziği eşliğinde ritüelleri atlamadan organize ediyoruz. Kına ekibimiz ve davul show hizmetimizle de eğlencenizin dozunu artıyoruz. Arzu ettiğiniz takdirde semazen gösterisi veyahut oryantal gösterisi ile gecenizi tat katabilirsiniz.

Aynı zamanda aksesuarlarımızdan istediğinizi kiralama imkânı da bulabileceksiniz. 1250 TL ‘den başlayan fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak isterseniz formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Ali Çelik

  • Adres: 19 Mayıs Mahallesi Kamer Sokak No:3 Büyükçekmece

Artı Davet Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!