Anatolia Kına Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500 TL'den az

Min. Fiyat

Şişli, İstanbul

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500 TL'den az
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Organizasyon sonrasında keşke bir daha kına gecesi yapsam dedirtecek kadar güzel ve eğlenceli bir gün geçirmenize sebebiz. Anatolia Kına Organizasyonu olarak yılların tecrübesi Hoyat Halkoyunları Topluluğu ile hayatınızın en özel günlerini şölen tadında geçmesini sağlıyoruz. Kendinizi masallarda gibi hissedeceğiniz bir kına gecesi organizasyonuyla yıllar geçse de unutamayacağınız bir gün geçireceğinizden emin olabilirsiniz.

Özel günlerinizde size her anlamda yardımcı oluyoruz. Heyecanınıza yenik düşmemeyi, anınızın tadını çıkartmayı, gece boyunca yüzünüzün gülmesi için enerjimizi size yansıtıyoruz. Tüm detayları ince olarak düşünülmüş bir organizasyonla sizi buluşturarak Acaba bunu unuturlar mı? düşüncesini ortadan kaldırıyor, gözünüzün arkada kalmamasını sağlıyoruz. Gün sonunda “Rüya gibi bir kına gecesiydi nasıl geçtiğini anlamadık.” diyeceksiniz.

Farklı kültürlerden esinlenerek de sunduğumuz kına ve bekârlığa veda partisi konseptleri ile gecenizi renklendiriyoruz. Geleneklere önem veriyorsanız ve kına gecenizde kendi tarzınıza uygun bir şekilde kutlamak istiyorsanız, ihtiyacınız olan her şey bizde mevcut.

Hizmetlerimizden bahsedelim size.

-Geleneksel kıyafetlerden olan bindallı ve kaftanlarda birbirinden farklı renk ve desende seçenekler sunuyor, kiralama hizmeti veriyoruz.
-Kına gecelerinin sembolü hâline gelen, konseptinize uygun tarzda hazırlanmış kına tahtını mekânınızın en güzel yerine yerleştiriyoruz. Kına tacından el mumuna, nedime bilekliğinden tef ve çerez kesesine kadar birçok aksesuar kiralama hizmeti de veriyoruz.
-Davetli masa ve sandalyelerini konseptinize uygun renklerde süslüyor masa üstü aksesuar ve çiçeklerimizle mekanınıza enerji katıyoruz.
-Dans ekibimizin sergilediği roman dans şov, oryantal şov, latin dansları, modern dans ve halkoyunları ve çeşitli süprizlerle eğlenceli bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Eğlencenize eğlence katabilmek adına davul şov hizmeti de veriyoruz.

Anatolia Kına Organizasyonu Şişli olarak organizasyon planlaması adına profesyonel bir destek alanızı sağlıyoruz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Fulya Mehmetçik Cad No:26 Şişli Şişli

Anatolia Kına Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!