Alpares Organizasyon

E-posta Gönder

0212 963 2920

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

8.000 TL ve üzeri

Min. Fiyat

Beşiktaş, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 8.000 TL ve üzeri
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

Bir düğün organizasyonunda ihtiyaç duyulan her şeyi Alpares Organizasyon olarak size temin ediyoruz. Çiftlerin talepleri ve hayalleri doğrultusunda hizmet veriyoruz. Her zaman şık, kaliteli ve eksiksiz bir şekilde tasarımlarımızı sürdürüyoruz. Her çalışmadan önce hizmet alacak çiftle bir araya gelerek detayları projelendiriyoruz. İsteklerinize en uygun içeriği üreten ve uygulayan bir markayız.

2006 yılında kurulan bir firmayız. Hızla büyüyerek sektöre yön veren öncü markalardan biriyiz. Bünyemizde davetiyeden nikah şekerlerine, süsleme ve dekorasyondan görsel şovlara, ses ve ışık sistemlerinden teknik altyapıya uzanan geniş bir hizmet yelpazesine sahibiz. Prodüksiyon ve müzik organizasyonları konusunda da çalışmalarımız bulunuyor. En küçük gruplardan ünlü sanatçılara, catering hizmetlerinden alternatif düğün mekanlarına kadar geniş bir hizmet ağıyla size yardımcı oluyoruz. Daha önce benzeri görülmemiş bir oluşum olduğumuzu söyleyebiliriz.

Alpares Davet Organizasyon ailesi olarak bizim önceliğimiz çiftlerimizi memnun etmek ve eksiksiz bir ambiyans yaratmak. Bunun için taleplerinizi ve beklentilerinizi dinliyoruz. Sizinle birlikte kına eğlencenizin içeriğini planlıyoruz. Her şeyin eksiksiz olması için çalışıyoruz. Tecrübeli olduğumuz için zaman zaman yönlendirmelerde bulunuyor ve fikir veriyoruz. Tabii ki son karar hep sizin.

Bir kına gecesinde olması gereken her şeyi size sunuyoruz. Mekanın düzenlemesinden eğlenceniz esnasında sunulacak ikramlara kadar her şeyi detaylı bir şekilde düşünüyoruz. Çalacak müzikleri bile belirliyoruz. Şık bir mekana giriş anı oluşturuyoruz. Eğlencenizin renkli olmasını sağlıyoruz. Bölgemizin en öne çıkan organizasyon firmalarından biriyiz. Kına geceleri dışında aklınıza gelen pek çok özel organizasyonda bizden hizmet alabilirsiniz.

Alpares Organizasyon Kuyumcukent’e ulaşmak için sayfada bulunan firma bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz. Sizinle en kısa sürede tanışmak ve kına gecenizi planlamak istiyoruz.

İletişim

Üzeyir Şahinoğlu

Arda Şahinoğlu

  • Telefon: 0212 963 2920
  • Adres: Şenlikköy Mahallesi Ekşi Nar Sokak NO:15/4 Bakırköy/İSTANBUL

Alpares Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!