Fi Organizasyon

E-posta Gönder

Fi Organizasyon

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500 TL'den az

Min. Fiyat

Kayapınar, Diyarbakır

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500 TL'den az
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Fi Organizasyon olarak 2015 yılından itibaren Diyarbakır’da hizmet vererek evlilik sürecinizin bütün aşamalarında yanınızda oluyoruz. Çiftlerimizin memnuniyeti ve samimiyetlerini görmek bizi mutlu ettiğinden işimizi daha da büyüttük. En önemli anlarınıza ufakta olsa dokunmak eğlenceli zaman geçirdiğinizi görmek işimizi daha güzel yapmamızı sağlıyor.

Organizasyon sürecimizde neler mi yapıyoruz?

Yıllar geçse de unutamayacağınız anlara sahip olmanız için titizlikle çalışıyoruz. Sizi ofisimize davet ederek nasıl bir organizasyon istediğiniz hakkında bilgi alıyoruz. Önceki çalışmalarımızdan size sunum hazırlıyor organizasyon hakkında danışmanlık yapıyoruz. Sizin için özel hazırlayabileceğimiz aksesuar fikirleri veriyor ve tarzınızı öğrenerek renklerimizi belirliyoruz. Konsept bir gece geçirmek isterseniz Osmanlı konsepti ve modern konseptleri sizin için hazırlıyoruz. Kına mumundan başlayarak kına tepsisi ve nedime bilekliklerinizi istediğiniz gibi tasarlıyoruz.

Kına gününüzde ikramlarınız ve kına hediyelerinizle masalarınızı süslüyoruz. Yorulduğunuzda oturmanız için kına tahtı hazırlıyor, yanlarına minderler koyarak konsept havası katıyoruz. Kına merasiminizde kına ekibimiz sizin yanınızda oluyor ve sizin için koreografi hazırlayarak dans ediyorlar. Eğlencenizi arttırmak için davul show ve orkestramızla güzel zaman geçirmenizi sağlıyoruz.
Kına gecesi ve bekarlığa veda partisinden önce gelin hamamı yapmak isterseniz hamam konseptinde de organizasyon hazırlıyoruz.

Fi Organizasyon Diyarbakır olarak kaliteyi hissedebileceğiniz eksiksiz bir kına gecesi organizasyonu geçirmenizi sağlıyoruz. Minimum fiyatlarımız 750-1000 TL aralığında değişerek bütçelere uygunluk sağlıyoruz. Siz de organizasyonunuzu bizimle çalışarak gerçekleştirmek isterseniz yandaki form üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

  • Adres: KayapınarYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!