Black White Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500-2.250 TL

Min. Fiyat

Yenişehir, Diyarbakır

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.250 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına töreni

Hakkında

Eğlenceli ve şık bir kına organizasyonu yaşamak istiyorsanız tam da düşlerinizde kurduğunuz gibi bir hizmetle karşınıza çıkıyoruz. Diyarbakır’da hizmet verdiğimiz Black White Organizasyon adıyla yıllardır organizasyon sektöründe varlığımızı sürdürüyoruz. Sevdiklerinizle beraber kutlayacağınız özel davetleriniz için yıllardır başarıyla hizmet veriyoruz. Sizi anlıyor ve isteklerinizi kolayca yerine getiriyoruz. Düğün, söz, kına gecesi, hastane odası süslemesi ve baby shower gibi kutlamalara hizmet verdiğimizi de mutlaka belirtelim.

Davetiniz öncesi sizinle bir araya gelerek isteklerinizin neler olduğu konusunda detaylı toplantılar yapıyoruz. Balonlar, taşlar, şamdanlar, kaliteli kumaşlardan yapılan örtülerle mekan süslememizi gerçekleştiriyoruz. Kına eğlencelerinin en vazgeçilmezi şüphesiz ihtişamlı kına tahtları oluyor. Size bir kına eğlencesinde arayabileceğiniz her şeyi sunuyoruz. Altın işlemelerle süslü kırmızı bir kına tahtının etrafını nedime koltukları ve minderlerle süslüyoruz. Nedime koltukları demişken kına eğlenceniz boyunca size eşlik edecek nedime kızlarımızın varlığından da mutlaka bahsetmek isteriz. Konuklarınızı lokumlarla karşılayarak onları masalarına yönlendiriyoruz. Kına eğlenceniz başladığında nedime kızlarımızla birlikte dans ederek mekana girişini yapıyoruz. Renkli kuşak gösterisi, yelpaze dansı, davul şov ve kına yakma töreni gibi çeşitli etkinlikler gecenize renk katıyoruz. Önceliğimiz her zaman sizin istekleriniz olacağı için kendini rahat hissetmediğiniz hiçbir şeye sizi zorlamıyoruz. Siz nasıl istiyorsanız biz her şeyi ona göre yapıyor ve uyguluyoruz. Volkan ve konfeti gösterilerimizle de isteklerinizi dans pistine hareket katıyoruz. Kına yıkma zamanı geldiğinde ise kına müzikleri eşliğinde özel bir dans gösterisi yaparak kınanızı getiriyoruz.

Geleneksel çizgilerin modern detaylarla buluştuğu bir kına merasimi yaşamak isterseniz Black White Organizasyon’un profesyonel kadrosuyla tanışmak için acele edin! Sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna bastığınızda çok kolay bir şekilde bize ulaşacaksınız.

İletişim

Birgül Erol

Rabia Yiğit

  • Adres: Diyarbakır/YenişehirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!