Naztez Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

2.250-3.000 TL

Min. Fiyat

Merkezefendi, Denizli

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 2.250-3.000 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Düğününüzden önce; sevdiklerinizle birlikte hoş vakit geçirmek ve doyasıya eğlenmek için kına geceleri, muhteşem bir fırsat niteliğinde oluyor. Aynı zamanda kültürümüzün nadide bir parçası olan geleneği sürdürmek de, ayrı keyif veriyor. Denizli kına organizasyon firmaları arasında, Naztez Organizasyon olarak, ayrıcalıklı hizmetimizle birlikte farkımızı korumaya devam ediyoruz.

Organizasyon sektöründe oldukça tecrübe sahibiyiz. Yeni doğan organizasyonları, nişan ve söz törenleri ve kına gecesi organizasyonları düzenliyoruz. Sizin isteklerinizi ve beklentilerinizi her zaman ön plana alıyoruz. Bunlara göre planımızı oluşturuyoruz. Hayatınızda belki bir kez yaşayacağınız bu eşsiz deneyim için, her şeyin kusursuz olmasını istiyorsunuz. Bu da sizin en doğal hakkınız. Normal hayat seyrinize devam ederken, bir yandan da kına gecenizi, tam da hayal ettiğiniz gibi organize ediyoruz!

İlk olarak, organizasyonun nasıl olmasını istediğinizi size soruyoruz. Bu çerçevede, planımıza şekil veriyoruz. Sonrasında, kına gecesini yapacağımız mekanı öğreniyoruz. O gün geldiğinde ise, sabahın ilk ışıklarıyla birlikte hazırlıklara başlıyoruz. Davetli sayınıza göre, masa ve sandalye düzenini oluşturuyoruz. Ardından, kına gecenizin atmosferine uygun şekilde onları örtülerle süslüyoruz.

Misafirleriniz salona giriş yaptıklarında onları, lokum ve gül suyu ikramıyla karşılıyor ve tatlı bir başlangıç yapmalarını sağlıyoruz. Sonrasında ise, nedimelerimizle birlikte sizin salona girişiniz gerçekleşiyor. Uyumlu bir dans gösterisiyle misafirlerinizin arasına katıldıktan sonra, sınırsız eğlenceye başlıyoruz. Bu eğlencenin hiç bitmemesi için, kına töreniniz yapıldıktan hemen sonra da, hareketli şarkılara devam ediyoruz. Bu gece sizin, doyasıya eğlenmenizi ve tatlı telaşınızı biraz da olsa üzerinizden atmanızı istiyoruz.

Kararınızı verdiyseniz ve Denizli kına gecesi organizasyonları arasında, kına gecenizi bize emanet etmek isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

Tezcan Yıldırım

Nazire Kök

  • Adres: Merkezefendi/DenizliYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!