Denizli Kına Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

2.250-3.000 TL

Min. Fiyat

Merkezefendi, Denizli

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 2.250-3.000 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Düğününüzden önce; sevdiklerinizle güzel vahit geçirmek, doyasıya eğlenmek ve unutulmaz anlar yaşamak için kına geceleri, büyük bir fırsat niteliğinde oluyor. Biz de Denizli Kına Organizasyon ailesi olarak, bu özel gecenize ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Heyecanınızı paylaşmak ve en güzel duygularınıza ortak olmak için sabırsızlıkla bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Kına geceniz için, bir organizasyon şirketi arıyorsanız, kendinizi güvenle bize emanet edebilirsiniz. Sizin için, en güzel geceyi düzenleyeceğimizden şüpheniz olmasın. Siz hayatınızın norma akışına devam ederken biz de bir yandan, özel gecenizi planlamaya başlıyoruz.

Kına geceniz için öncelikle, hayalinizin ne olduğunu öğreniyoruz. Sonrasında ise, seçtiğiniz mekana göre, çalışmalarımıza başlıyoruz. Denizli’nin en büyük kına organizasyon firmalarından biri olan firmamız, siz değerli gelinlerimizin yüzünü güldürmek için çalışıyor. Mekanınızda; masa ve sandalye düzenini, davetli sayınıza göre yerleştiriyoruz. Burada dikkat ettiğimiz bir nokta var: Sahne alanını olabildiğince geniş tutmak. Amacımız, sınırsız eğlence olduğu için, misafirlerinizin konforunu düşünüyoruz.

Konuklarınız, mekana geldiğinde onları, lokum ve gül suyu ikramıyla karşılıyor ve tatlı bir başlangıç yapmalarını sağlıyoruz. Ardından, hoş bir müzik eşliğinde onları salona alıyoruz. Bu sırada siz de, nedimelerimizle birlikte dans şovunuz için alıştırma yapıyorsunuz. Sizin salona girişiniz ise, adeta bir görsel şölene dönüşüyor. Renkli led ışıklarla süslenmiş davulumuz ve dans ekibimizle birlikte sizi salona alıyoruz.

Kına töreniniz başladığında, yakınlarınıza dağıttığımız kaftanlar ve kına mumlarıyla, gecenin atmosferine yakışır tarzda bir uyum yakalıyoruz. Kına sonunda ise, misafirlerinize, kuru kına ikramında bulunuyoruz. Böylece, bu unutulmaz geceden geriye, bit hatıra bırakmış oluyoruz.

Kararınızı verdiyseniz ve Denizli kına organizasyon firmaları arasında, bizimle çalışmak isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Altıntop Mahallesi 838. Sokak No:12/A DenizliYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!