Anı Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500 TL'den az

Min. Fiyat

Merkezefendi, Denizli

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500 TL'den az
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Kına geceleri aile evinden ayrılmanın hüznünü ve sevdiğine kavuşmanın sevincini içinde barındıran en anlamlı geleneklerimizden biridir. Sizin de böylesine anlamlı bir gününüzde her şeyin kusursuz olmasını istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle Anı Organizasyon olarak kına gecenizde her detayın kusursuz olması için profesyonel hizmet sunuyoruz.

İşini titizlikle ve severek yapan bir ekiple çalışıyoruz. Bu ekibimizle beraber kına geceniz için ihtiyacınız olan her şeyi profesyonel iş ortaklarımız sayesinde kolaylıkla temin ediyoruz.

Kına organizasyonunuzu hazırlarken öncelikle sizin isteklerinizi ve zevkleriniz ön planda tutuyoruz. Hazırlıklarınıza başlamadan önce gerçekleştirdiğimiz ön görüşmelerle kına gecenize dair tüm isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz. Ardından beklentilerinizin ötesine geçmek için özenle çalışmalara başlıyoruz. Hazırlıklarınızda attığımız her adımdan sizi haberdar ediyor ve fikirlerinizi alıyoruz. Bu sayede kına gecenizde hiçbir kötü sürprizle karşılaşmanıza izin vermiyoruz.

Kına gecenizde güler yüzlü ve profesyonel kına ekibimizle mutluluğunuza ortak oluyoruz. Bu kına ekibimizle kına gecenizin başlangıcından bitimine kadar her ihtiyacınızda bir bakış uzağınızda oluyoruz. Kına gecenizde davetlilerinizi gösterişli bir dans gösterisiyle karşılamak isterseniz, kına ekibimizle kına mekanınıza coşkulu bir giriş yapabiliyorsunuz. Kına ekibimizi kına konseptinize ve bindallınıza uygun olarak giydiriyoruz. Bu sayede beraber bir ahenk içinde görünmenizi sağlıyoruz.

Kına geceniz için kına tahtı köşenizi kına konseptinize uygun bir şekilde özenle hazırlıyoruz. Kına merasiminizdeki kına mumu ve kına tepsisi gibi ihtiyaçlarınızdan, Hint kınasına kadar her ihtiyacınızı eksiksiz bir şekilde hazırlıyoruz.

Kına gecelerinin olmazsa olması eğlenceden de bahsedecek olursak; davul şovlardan, dans gösterilerine kadar kına gecenizde eğlencenin temposunu bir an olsun düşürmüyoruz. Kına müziklerinden, dilek fenerine kadar her detayı incelikle düşünerek, kına gecenizde hem kulağa hem de göze hitap eden bir organizasyon hazırlıyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Anı Denizli Organizasyon fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli. Biz sihirli dokunuşlarımızla size kusursuz bir kına gecesi sunmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Rabia Hanım

  • Adres: DenizliYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!