Rüya Organizasyon İnegöl

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

2.250-3.000 TL

Min. Fiyat

İnegöl, Bursa

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 2.250-3.000 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Rüya Organizasyon İnegöl ailesi olarak, açıldığımız günden bugüne sektörde; aktif, üretken ve yaratıcılıkta sınır tanımayan bir kadroyla birlikte varlığımızı sürdürüyoruz. Size en iyi hizmeti verebilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Hangi organizasyonları düzenlediğimizden bahsedecek olursak; tanıtım aktiviteleri, ürün lansmanları, festivaller, açılışlar, temel atma törenleri, mezuniyet törenleri, bahar şenlikleri, yeni doğan etkinliği ve kına gecesi gibi etkinlikler düzenliyoruz.

Özel günlerinizde yanınızda oluyoruz ve size kusursuz bir organizasyon olanağı sunuyoruz. Kına geceleriniz için bizi tercih ederseniz, ne gibi imkanlardan yararlanacaksınız, dilerseniz bundan söz edelim.

Kına gecesi organizasyonunuz için öncelikle, hayalinizde neyin olduğunu soruyoruz. Sizin düşlerinize göre de planımızı yapıyoruz. Gösterişli veya sade fark etmeksizin her çeşit organizasyonu sizin için düzenleyebiliriz. Hayatınızın bu özel gecesinde yanınızda olmak ve heyecanınızı paylaşmak için sabırsızlanıyoruz!

Kına gecenizi düzenleyeceğiniz mekana göre hazırlıklarımız başlıyoruz. Davetli sayısına ve mekanın özelliklerine göre masa ve sandalye düzenini yerleştiriyoruz. Dilerseniz, demo masa veya tiffany tarzda sandalyeler ve yuvarlak masa tercihinde bulunabilirsiniz. Sonrasında ise, aksesuarlara geçiyoruz. Gecenin atmosferine en uygun olacak şekilde masa üzerini, şamdanlar ve çiçeklerle süslüyoruz. Ardından, ışık ve ses ekipmanlarını kuruyoruz. Mekanın girişine yerleştirdiğimiz ve üzerinde isminizin yazılı olduğu panodan sonra hazırlıklarımız tamamlanmış oluyor.

Bu güzel organizasyon sona erdiğinde ise misafirlerinize kuru kına ve küçük hediye ikramlarında bulunuyoruz. Böylece, bu özel geceden geriye unutulmayacak hatıralar bırakmış oluyoruz.

Rüya Organizasyon & Kına Evi ailesi olarak siz değerli misafirlerimize sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Heyecanınızı paylaşmak ve mutluluğunuza ortak olmak için, iletişime geçmenizi bekliyoruz. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bizimle çalışmak isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: İnegöl/BursaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!